Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

18.12.2018

Momenty podzimu - Střítež zpívá i bez malého slavíka

Když v létě odešlo spousta branek a asistencí v podobě dvojice Malý, Slavík, očekávalo se, že Střítež spadne spíše mezi průměr okresního přeboru. Ale při skladbě kádru zase vedení klubu neponechalo nic náhodě a udrželo požadovanou kvalitu. 

Výsledkem je po podzimu třetí místo a druhý nejlepší útok (43 branek). Zůstal totiž střelec Vokáč, kterému to pálilo, i když vzhledem ke vstupu do stavu manželského neodehrál všechny zápasy.

V brance je stálicí Cuper, který patří mezi nejlepší brankáře soutěže. Střítež si drží nadále osu přespolních ostravských hráčů, ale začíná také pracovat z místními mladými kluky. Do toho přišel zkušený Kozák z Dolní Bečvy.

Michalák, Valouch, Noštinský, Staskevič prezentují sílu zvenku, Melichařík zevnitř. Do toho se povedl návrat Martina Lušovjana, který se vyhrál na Juřince. A pak mladí - Kovář nebo Patrik Lušovjan.

Střítež má pořád na čem stavět a už to není jen tým plný legionářů. Její ofenzivní fotbal nadále baví okresní přebor a byť se tým nežene do 1. B třídy, bude i na jaře miskou na vahách postupového boje.