Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

19.12.2018

Momenty podzimu - Dolní Bečva šplhá do kdysi známých výšin

Jsou čtvrtí po podzimu a na jaře budou bojovat o postup. Tým v čele s progresivním trenérem Maléřem se neschovává za ustrašené fráze. Dolní Bečva chce do 1. B třídy. A proč ne? Není to dávno, co hrávala dokonce 1. A.

Dolní Bečva si na podzim poradila se vším. Řešila problém na brankářském postu, postavila pět mužů a ani jeden nevyhořel, naopak. Trenér Maléř se nebojí ničeho. Když je potřeba, vytáhne ze svého trenérského klobouku mladého dorostence, který obstojí. Dolní Bečva trpělivě pracuje se svými odchovanci, občas to doplní zkušeností a její kádr je sehraný. Doma je tým tradičně silný, dobře začal hrát i venku. Ještě tu disciplínu by to chtělo zlepšit a udržet koncentraci po oba poločasy.

Dolní Bečva zahraje i bez střelce Růčky. Ten pokud je zdravý, nabere tým na síle. Trenér Maléř má pro jaro vyhlédnuty čtyři zajímavé posily. I kdyby vyšly jen dvě, bude to zase pro soupeře varování, že to na Bečvě s tím postupem myslíš vážně. Otázkou je, co s týmem udělá los, protože z první pětky hraje se všemi celky venku. Ale když máte odvážného trenéra a kvalitu...