Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

20.12.2018

Momenty podzimu - Dorostla Horní Bečva úspěchu?

Mají letos nejlepší kádr za poslední roky. Jsou sehraní pod trenérem Dušanem Dohňanským. Mají zkušené bardy i talentované mladíky. Střední generace také nabrala potřebné zkušenosti. Klub je stabilizovaný, má perfektní zázemí. Je na čase, aby se Horní Bečva po letech vrátila do 1. B třídy. 

Mezi aspiranty na postup je, ale na podzim překonávala mnoho problémů. Zranil se brankář Kryštof Jalůvka, náhrada v podobě Jakuba Jurky z Prostřední Bečvy byla více než adekvátní. Mnoha absencemi zkušeného Mydla, kterému čas na podnikání nedovoluje pravidelně nastupovat, trpěla kvalita a ustálené složení obrany. Motorem všeho dopředu měli být bratři Zetochové, ale oba se během podzimu na více zápasů zranili, navíc starší Martin měl disciplinární trest.

Ale i tak je Horní Bečva ve hře. Ve vynikající formě odehrál podzim záložník Jakub Vašut a dopředu se s gólovým apetitem posunul Tomáš Vaníček. O zkušenostech Ondrucha, Berky nebo Romana nemá cenu hovořit. Další zkušenosti dodal Strkáč, spolehnutí je na Dobeše.

A pozor na mladíky - Macura, Řezáč, Maceček nebo Juřík. To je budoucnost Horní Bečvy. Je to dobrý mix, co dle mnoha soupeřů hrál v okresním přeboru nejlepší fotbal. Uvidíme, zda to Bečvané na jaře přetaví do vysněného cíle.