Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

17.12.2018

Momenty podzimu - Proč je Krhová mezi elitou?

Papírově se s nim počítalo do nejlepší šestky, ale že skončí druzí po podzimu? Jiskra Krhová je na ohromném vzestupu a přepisuje své vlastní fotbalové dějiny. 

Nejlepší útok, nejlepší obrana, co chcete víc? 44:14 hovoří za vše. V brance spolehlivá dvojice Němec, Hořanský, v obraně Šindelek, Novák, Žák nebo Martínek. V záloze Plesník, Grygaříci, Pastuszek a vepředu nejlepší střelec Blažek.

Trenér Alois Bayer má poskládaný tým, který je na všech postech velmi dobře vyvážený. Krhová bude hrát o postup, ale přece jen bych ji za podzim vyzdvihl za jinou věc, z které by si ostatní kluby měly vzít příklad.

Po selhání disciplíny v domácím utkání se Zubřím zdvihl trenér Bayer spolu s vedením klubu varovný prst, že takto se hráči Jiskry na hřišti chovat nebudou. Hádky, zbytečné fauly, vulgární kritika rozhodčího. To vše muselo pryč. Největší raubíři dostali interní klubový trest a celý tým do konce podzimu vystupoval přesně v duchu fair - play.

Najednou to byla férová Krhová, která se soustředí jen na fotbal a nesbírá karty. V Krhové vzali celkově fotbal za správný konec a současné výsledky prvního týmu jsou výsledkem pozitivní klubové filozofie a rozumných lidí ve vedení.