Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

04.12.2018

Horní Bečva dorostla do fáze udělat úspěch

Před sezonou dali fotbalisté Horní Bečvy dohromady nejlepší tým za poslední roky. Jenže některým věcem ve fotbale neporučíš. I tak je ale kvalitní tým stále jedním z aspirantů na postup. Podzim jsme zhodnotili s oporou týmu a členem vedením klubu Pavlem Romanem. 

5. místo

Ano, mohli jsme být výše, ale zranil se Filip Zetocha, jeho bratr Martin kvůli karetnímu trestu a zranění také neodehrál dost zápasů. Já jsem chyběl čtyři zápasy a doma jsme hodně ztráceli. Tradičně nám neseděla Valašská Bystřice, podcenili jsme Lhotu u Vsetína a po boji neporazili Krhovou. Venku to tak špatné nebylo, i když třeba Zašová se na nás velmi dobře překvapila. Nebyli jsme tolik produktivní.

Podzimní hvězdy

Skvělá podzim odehráli Tomáš Vaníček, který se před sezonou posunul do útoku a dával branky. A dále Jakub Vašut, ve velké formě hrající krajní ofenzivní hráč.

Obrana

Tam byl problém, že jsme vynuceně měnili složení. Málo mohl hrát Mydlo, střídali se tam já, Dobeš, Berka, Řezáč a další. Stálé složení obrany se prostě nenašlo, ani nemohlo najít.

Jakub Jurka

Tady bych chtěl nejprve poděkovat vám, Valašskému fotbalu, že jste nám na trochu pozapomenutého a velmi kvalitního brankáře dali tip. Dále děkujeme Prostřední Bečvě a Zubří za vstřícnost. Kuba byl oporou. Zalíbilo se mu u nás a chtěl by zůstat i pro jaro. Rádi budeme mít s Kryštofem Jalůvkou dva kvalitní brankáře.

Mladíci Maceček, Macura, Juřík a Řezáč

Maceček byl zraněný, pak se postupně vrátil. Macura se hodně líbil trenérovi Dohňanskému a je v něm velký potenciál. Juřík byl naším žolíkem a rozhodl i zápas s Jarcovou a Řezáč až na jedno utkání ve svém křestu ohněm obstál na výbornou.

Zkušení Roman, Mydlo, Berka, Grenar, Ondruch a co Strkáč? 

Strkáč přišel z Rožnova. Postupně začal pravidelně trénovat, zapadl mezi nás a nakonec se objevil i v základní sestavě. Fajn posila.

Konkurence

My jsme se snažili hrát styl trenéra Dohňanského, být dominantní na míči, diktovat tempo hry a vytvářet šance. Nepřehrál nás nikdo, ale musím říct, že když je Zubří kompletní s Drdou a bratry Raždíky, tak je velmi silné. Dobrá je i Krhová v čele se střelcem Blažkem, aleje to vše hratelné.

Trenér Dohňanský

Jsme velmi rádi, že jsme se s ním dohodli na spolupráci i pro jarní část sezony.

Cíl

Nějak my starší kluci cítíme i s ohledem na to, že nebudeme hrát fotbal věčně, že nastal čas udělat pro Horní Bečvu úspěch, i když já osobně nyní vidím jako atraktivnější okresní přebor než 1. B třídu. O první místo se budeme rvát.