Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

05.12.2018

Krhová chtěla mít klidné jaro a místo toho útočí na zlato

Trenér Krhové Alois Bayer se svou pověstnou objektivitou a skromností zhodnotil vynikající podzim Krhové, který předčil v klubu veškeré očekávání. Tým je druhý a útočí na postup. 

"S druhým místem musím být spokojený. S tím jsme vůbec nepočítali. Cílem bylo získat tolik bodů, abychom měli klidné jaro a my jich najednou máme tolik, že jsme druzí," říká na úvod k tabulkovému postavení trenér Alois Bayer.

Od inkriminovaného utkání se Zubří změnil tým přístup a vystupování na hřišti. "To považuji na podzim za svůj největší úspěch, když jsme začali vystupovat slušně a hráli fair - play," pochvaluje si změnu trenér Krhové.

Jiskra měla na podzim dva kvalitní brankáře. "Jak Zdeněk Němec, tak Josef Hořanský předvedli kvalitní výkony. Oba se dle domluvy střídali. Zdeněk je nyní zraněný, ale bude u nás pokračovat a věříme, že se dá dohromady. Pepa chce zkusit štěstí v zimní přípravě ve Valmezu, kde je obrovská konkurence. My bychom ho rádi i na jaře měli u nás, tak uvidíme," říká Bayer na adresu brankářů.

Obrana Krhové výrazně posílila příchodem Žáka a Šindelka. "Oba jsou to velmi kvalitní defenzivní hráči, v obraně jsme hodně zpevnili. Do toho bylo absolutní spolehnutí na zkušené hráče, Jasoňka, bratry Grygaříky, Martínka. Umí tým podržet, vyhecovat, uklidnit. Podařilo se i zabudovat mladé nebo mladší hráče jakými jsou Plesník, Volek nebo Pavlica," pokračuje Bayer v hodnocení kádru.

Krhová má nejlepšího střelce soutěže Martina Blažka. "Jeho i všechny ostatní hráče bychom chtěli pro jaro udržet, ale nikdy nevíte, jaká nabídka v dlouhé zimě přijde. Zatím nám všichni slíbili, že zůstanou. Chtěli bychom hrát i na jaře o nejvyšší příčky. Nechtěl bych to zakřiknout, ale v kabině je dobrá atmosféra a kluci touží po prvním místě. Jestli by se pak postupovalo, je věc druhá. Největšími soupeři budou Horní Bečva, Zubří a Střítež. Na Horní Bečvě to byl nejkvalitnější zápas podzimu, který měl úroveň 1. B třídy. Na jaro se dobře připravíme. Uvažujeme o změně prostředí víkendového soustředění, kdy jsme nyní byli dvakrát v Horní Lomné," dodává trenér Krhové Alois Bayer.