Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

04.02.2019

Pokořili jsme hranici 200 předplatitelů. Jak se registrovat na nový Valašský fotbal?

Děkujeme všem, co se již zaregistrovali na nový web Valašského fotbalu. Vás i další předplatitele se budeme snažit nezklamat.

Pokořili jsme za první necelý týden hranici 200 předplatitelů, kteří si již zaplatili jimi zvolenou symbolickou částku za to, aby podpořili naše snažení a měli přístup ke všem nejzajímavějším informacím z valašského fotbalu, které pro ně denně přinášíme. Je pro nás velký závazek a moc děkujeme.

 

Pro nové zájemce o předplatné a získání přístupu ke všem článkům našeho portálu přinášíme postup pro registraci, zaplacení a získání aktivačního kódu. 

 

Jak se zaregistrovat na novém Valašském fotbale? 

1) Kliknutím na „koupit předplatné“ se dostanete do výběru balíčku.

 

2) Vyberete si jeden z dostupných balíčku.

 

3) Vyplníte registrační údaje (e-mail, heslo), pokud potřebujete fakturu, zaškrtnete “Potřebuji fakturu do účetnictví” a vyplníte i tyto údaje.

 

4) Zvolíte si jeden z dostupných způsobu platby a odesláním formuláře přejdete na zvolenou platbu.

 

a) Pokud platíte “Kartou online”, přepíšete údaje platební karty a provedete úhradu.

 

b) Pokud platíte “Bankovním převodem” a máte jedno z dostupných online bankovnictví, můžete provést zrychlený bankovní převod, v opačném případě musíte poslat jako běžný bankovní převod.

 

c) Pokud platíte SMS, zadáte telefonní číslo a objeví se Vám instrukce k platbě. Na zobrazené telefonní číslo pošlete SMS v zobrazeném formátu.

 

5) V závislosti na zvolené platbě jste okamžitě přesměrováni zpět na valasskyfotbal.cz, kde jste již automaticky přihlášen.

 

Platí, že přihlášení je možné pouze na jednom desktopovém zařízení (počítači) a na jednom mobilním zařízení. Jakékoliv další zařízení nebude přihlášení akceptovat a zobrazí chybu.