Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

16.12.2018

Momenty podzimu - Proč je Zubří v okrese nejlepší?

Kdyby zvládli podzimní dohrávku v Bynině, vedli by fotbalisté Zubří okresní přebor o šest bodů. I tak byli na jaře ze všech favoritů na postup nejlepší. Přesně do této fáze vývoje mužského týmu se po odhlášení 1. A třídy chtěli v Zubří dostat. 

Po sloučení dvou dospělých týmů zůstalo v Zubří dostatek hráčů. Odešli placení krajánci a s návratem trenéra Martina Neráda z Prostřední Bečvy se začal budovat nový tým. Ten nejprve okresní přebor s velkým přehledem zachránil a letos je i mezi hlavními aspiranty na postup.

Zubří na podzim soupeře neválcovalo, nemělo každý zápas ani moře šancí, ale body sbíralo nejen kvalitou, sehraností, ale hlavně zkušeností. Z toho pramenila obrovská produktivita. Zubří umí vyhrávat  a jednu, dvě vstřelené branky.

Do branky se vrátil zkušený Barabáš a s Kociánem vytvořil velmi silnou dvojici. O herním a střeleckém přínosu Roberta Jurajdy se nemá cenu bavit. Zubří mohlo kralovat ještě více, kdy hráči s kvalitou na 1. A třídu bratři Raždíkové, Drda a další odehráli v dobrém zdravotním stavu všechna utkání.

Když trénuje dvouciferný počet hráčů a na každý zápas máte plnou lavičku, to se pak fotbal dělá krásně pro radost. O o tu Zubřanům jde. Oni ani netlačí na pilu, že by měli postoupit do 1. B třídy, ale mezi námi, takový tradiční fotbalový klub malého města na Valašsku tam prostě patří.