Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

20.11.2018

Kladeruby jsou i bez trenéra tak nějak v pohodě

I bez trenéra se dá hrát ve III. třídě slušný fotbal. Fotbalisté Kladerub jsou tímto zářným příkladem a pohodlně se usadili na 6. místě tabulky.

I bez trenéra se dá hrát ve III. třídě slušný fotbal. Fotbalisté Kladerub jsou tímto zářným příkladem a pohodlně se usadili na 6. místě tabulky. 

Podzim jsme zhodnotili s oporou týmu Martinem Škařupou.

6. místo

Na tom, že jsme hráli bez trenéra a nevýhýbala se nám zranění, tak jsme odehráli dobrý podzim a s umístěním jsme spokojeni.

Skóre 21:20

Letos jsme lepší směrem dopředu oproti minulému podzimu, ale hlavně je to další sezona, kdy se můžeme spolehnout na obranu a perfektní bojovnost kluků. To funguje.

Chybí střelec

Jednou se prosadil Vala, jednou Gerla, ale nechodí z různých důvodů pravidelně. Střelec nám chybí, ale spíše nám ubývalo hráčů. Začali jsme sezonu v patnácti lidech a pak jsme se později měli problém sejít třeba na zápas do Branek. Ale i tak jsme tam druhý poločas měli navrch a nebyli daleko od cenné výhry.

Záře v Huslenkách

Jako jediní jsme u favorita na postup vyhráli 1:0. Měli jsme problém v poli, a tak první brankář Tomáše Gerla šel do středu zálohy a zahrál tam perfektně. Do toho nás podržel druhý brankář Jiří Adamík a bylo z toho senzační vítězství.

Tréninky

S trenérem i bez něho jsme trénovali v pátek jednou týdně. Nyní na podzim jsme to nechali volně. Mnohdy nebyla účast valná, ale prostě, kdo měl chuť, tak přišel.

Bez trenéra

Ano, jednáme pro zimní přípravu o trenérovi, ale zatím nic konkrétního nemáme. Když se nepodaří, svět se nezboří. Nyní je v týmu taková uvolněnější atmosféra. Některým klukům jako by více sedělo, že nejsou tak vedeni na hřišti.