Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Ženy

20.05.2019

Baník Ostrava - Vsetín 1:2 (2:2)

Nad dosavadním lídrem soutěže Vsetín sahal po vítězství

Při pohledu na tabulku Moravskoslezké ligy žen se jednalo o utkání, které již mohlo napovědět o konečném vítězi soutěže MSLŽ.

Po sobotním zaváhání Havířova s Brušperkem (2:2) se případnou výhrou mohl Baník dostat na rozdíl dvou bodů a udělat tak důležitý krůček k prvnímu místu v tabulce. Od prvních minut šlo ale na holkách Vsetína vidět, že to domácí hráčky rozhodně nebudou mít jednoduché. Úvodních dvacet minut patřilo jednoznačně Vsetínu. Holky držely soupeře pod tlakem na jejich polovině. Poté však přišel nákop domácích, který propadl naší obranou a domácí se radovali z vedoucího gólu - 1:0. To však hostující hráčky neodradilo a akci z rozehrávky nekompromisně zakončila Nela Ševčíková. Krásnou střelou pod břevno ze třiceti metrů. V dalším dějství na balonu vládl opět tým Vsetína, který dobře dostupoval hráčky a sám tvořil hru. Před poločasem se autovým vhazováním rychle zorientovala Ševčíková Petra, která nabídla balón Rýdlové a ta se v koncovce nemýlila. Zaslouženě tak poslala Vsetín do vedení 2:1.

 

V druhém poločasu už celkově nebyla k vidění tak kvalitní a rychlá hra jako v úvodním dějství. Teplé počasí a poměrně velké hřiště si začalo vybírat svou daň na obou stranách. Přesto si Vsetín dokázal vytvořit několik slibných akcí. Po hezké kombinaci přesně zakončila Skramuská, nicméně pro údajný faul gól uznán nebyl. Ojedinělý únik domácí hráčky po lajně bohužel až v šestnáctce ztrestala Randuchová a nařízený pokutový kop domácí hráčka proměnila. To domácím vlilo krev do žil a hra se vyrovnala. Nicméně hostující tým si dobře pohlídal veškeré náběhy a do žádné velké akce je již nepustil. V závěru utkání si naopak Vsetín vypracoval velmi dobrou příležitost, kdy domácí zachránil skvělý zákrok gólmanky.

 

Branky: Ševčíková Nela, Rýdlová. 
Vsetín: Jašková, Konečná, Randuchová, Zemánková, Lišková, Mikešová, Rýdlová, Kocurková, Ševčíková P., Skramuská, Ševčíková N., Ondrůšková, Hrazdilová.

 

Zdroj: facebook FC Vsetín ženy