Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

31.01.2019

Potěšily náš ohlasy ze Vsetína a Vidče

Jsme velmi potěšeni pozitivními ohlasy na náš nový web ze Vsetína a Vidče, to znamená z klubů, s kterými budeme opět i v nové éře našeho portálu velmi úzce spolupracovat.

"Musím říct, že nový web se mi zamlouvá. Přeji vám hodně síly a odhodlání do práce pro náš valašský fotbal, potřebuje propagaci jako sůl, abychom přitáhli mládež a zachovali tak tuto krásnou lidovou zábavu na všech vesnicích v širokém okolí," říká starosta Vidče a opora tamního týmu Pavel Drda. 

V podobném duchu mluví na klubovém webu Vsetína předseda výkonného výboru FC Petr Říha: 

Otevřeli jsme spřátelený internetový portál  www.valasskyfotbal.cz  a byli jsme docela překvapeni. Novinka vyvolala úsměv na rtech. Nutno podotknout hned na začátek, že pozitivní!

 

Nejlepší webový  portál  totiž  zavedl tzv. předplatné.  Zpoplatnil  své  služby. Uznejme, že  symbolicky 70 haléřů za den. Kdo si to dnes nemůže dovolit?  Všichni mohou!

  
A proto  velice  držíme palce Valašskému fotbalu a přejeme, ať příznivci  a čtenáři  neubydou. Naopak,  ať  to povede  ke  zkvalitnění služeb. FC Vsetín se určitě  připojí jako partnerský  klub i v roce  2019. Budeme  spolupracovat  s Valašským fotbalem a podporovat ho.

 

Valašský fotbal bude  za to přinášet  nejčerstvější  zprávy i z našeho klubu. My už dnes  víme, co podnikneme  v  roce letošním počínaje prestižním květnovým turnajem, který již máme obsazený  TOP  týmy z Moravy a Slovenska. Od  zítřka například začnou proudit informace o blížícím se  FASTAV CUP  2019.

 

Dobře víme, že  v dnešní době  dělat cokoliv  pro jiné zdarma, ve svém čase, na úkor  svého soukromí, rodiny,  práce. To je vzácnost.  Nepochybně by o tom tvůrci Valašského fotbalu mohli povídat  své ze svých začátků.  Vybudovali  fungující  projekt.  A plně  rozumíme, že pro další zkvalitnění  služeb  a rychlost předávání  informací  je  těch  70 haléřů od každého fotbalového fanouška částka  nepřemrštěná a  naprosto oprávněná.  Nic se  dnes neděje  zadarmo. Nikdo nic nedělá  zcela  zadarmo (tedy až na vzácné vyjímky).  A pokud  někdo něco dělá  dobře, není nic  špatného  na nastavení  předplatného  pouhých  269,- Kč za rok. Dobrá práce.

 

 
Přejeme Valašskému fotbalu  ať se mu daří a co se  týče  kvality, at udělá opět  krok o level  výše v roce 2019.  Těšíme se na spolupráci.