Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Zajímavosti

10.12.2018

Hyscent - Pozor na to, co Vaše děti vdechují!

Provonění domova řeší asi každý z nás, ale víte co vlastně vdechujete poté co sprej použijete? Různé druhy osvěžovačů ve spreji nebo postupně se uvolňující vonné gely nemusí být vždy to správné a zdravé řešení. Jakmile dočtete tento článek, podívejte se, co vlastně doma používáte. Možná i nepříjemně překvapivé informace naleznete na zadních stranách těchto produktů. Co také může být v osvěžovači za 40 korun?

HYscent to je prémiová značka provonění Vašeho domova, toalet a jiných zařízení. Díky absenci aerosolových látek, tak Vaše děti a Vy nevdechujete žádné škodlivé látky. I díky tomu již nyní Hyscent osvěžovače vzduchu používají ve více než 60 školkách a školách, 50 pečovatelských centrech po celé České Republice. Hyscent se vždy skládá z elektrického osvěžovače vzduchu SOLO nebo DUAL. SOLO osvěžovač je na jednu náplň a bez větších problémů provoní prostor o výměře 70 m3. DUAL je osvěžovač na 2 vůně a provoní prostor o rozloze 180m3 a navíc si zde dokážete vůně nakombinovat díky dualnímu dávkování vůní. Dále si můžete nastavit dle vlastních požadavků (denní nebo 24 hodinový režim a intenzitu vůní ). Oba tyto přístroje pracují na baterie C a D. Na výběr je z 31 vůní, které jsou inspirovány z různých kultur světa. To znamená, že nemusíte vždy vybírat z klasických záchodových vůní jakou jsou Citrus, Květiny atd. Doba trvanlivosti vůní je 45 dní.

Naše vůně dokáží samozřejmě příjemně provonět prostor, ale také eliminovat pachy pomocí vybraných vůní a neutralizéru zápachu. Přepálený tuk z kuchyně, zapáchající odpad nebo jen navodit příjemnou atmosféru, to vše dokážeme vyřešit.

Hyscent elektrické osvěžovače jsou ideálním řešením pro všechny typy prostorů. Značka Hyscent Vám zaručí kvalitní a bezzávadové provonění Vaší kanceláře, toalety nebo domova.

VALAS_SKY_ FOTBAL DUAL, SOLO

 

Více:
Klikněte zde

Kontakt:

+420 702 033 749

info@xeronia.cz