Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Turnaje a akce

11.01.2020

Klobouk dolů před FC Vsetín a firmou Fastav! Jediný zimní turnaj na Valašsku bude mít rekordní počet 12 týmů!

Díky podpoře pana Vlastimila Fabíka a firmy Fastav spojenou s obětavosti vedení FC Vsetín slibuje Fastav Cup 2020 s rekordním počtem 12 týmů velmi zajímavou podívanou.

Vážení  příznivci  valašského  fotbalu.  
Po několika týdnech plánování  můžeme  oznámit,  že  tradiční  turnaj  FASTAV  CUP  se  uskuteční  i  v letošním  roce.  

Bude  to již devátý  ročník.  Opět  v první  řadě  musíme  za všechny  zúčastněné  týmy  poděkovat  mecenáši  tohoto turnaje, Vlastimilovi  Fabíkovi, bez  jehož  finanční  dotace  by  turnaj nemohl  každoročně  probíhat.

 
V roce 2020 se zúčastní turnaje  celkem  12 týmů! To je nejvíce  v historii.  Turnaj  bude  mít  tři skupiny  po 4  týmech.  Jedna  skupina  krajská, dvě skupiny  budou složeny u  okresních  týmů.  Bude  se  hrát  systémem každý s každým tak, aby  každý z týmů odehrál tři  turnajová (přípravná)  utkání, před  nadcházející  jarní  částí sezony.   

V sestavě  týmů  jsou jak tradiční  účastníci,  tak týmy, které měly například  rok  či  dva  turnajovou přestávku  a  letos  se  vrací.  Nově se  na  turnaji  představí  týmy  Jasenné  a  Jarcové.  V okresních  skupinách.  Věříme, že oživením bude i tým divizní  tým  staršího  dorostu  FC Vsetín, který se představí  v krajské  skupině.  

Na  turnaj  nominuje   sudí  opět  přímo  Okresní  fotbalový  svaz.  Novinkou  bude  i  to, že  celý  turnaj  bude registrován jako oficiální  turnaj  v systému  FAČR, včetně  zápisů  (na stránkách www.fotbal.cz). 

Jako mediální  partner  turnaje  nepochybně  kus  své  dobré  práce,  jako každý  rok, odvede  internetový  portál  www.valasskyfotbal.cz, který je  i mediálním  partnerem  FC Vsetín.

Vzhledem  k tomu , že jsou  týmy  rozděleny   do  tří  skupin, tak se bude  hrát celkem  o tři  pečené   kýty  od pana  řezníka Černockého.  Připomeňme,  že  po  minulém ročníku  si lahodnou pečínku nechali v řeznictví  Černocký  připravit  fotbalisté Hošťálkové  (vítězové  okresních  skupin)  a  Hovězí  (vítěz  krajské skupiny). 

 
Turnaj se uskuteční  opět na hřišti  FC Vsetín, na umělé  trávě  Pod Pecníkem. Týmy  jsou rozděleny  tak, aby se potkaly  i ty, které spolu  se v soutěžích  letos  nahrají.   Turnaj  se odehraje  v  termínech  21.2.2020 – 8.3.2020. 

Každý ze  tří  víkendů  se  odehraje  celkem 6  turnajových  utkání.   Tak aby měly  týmy po turnaji  čas na regeneraci či doladění formy,  před  začátkem  soutěže.  Případně  máme  jeden  rezervní  víkend,  pro případ,  že do programu  turnaje  hodí  vidle  ten nahoře,  co sype každý rok  na Valachy  sněhové  nadílky. 

KRAJSKÁ   SKUPINA : 

FC VSETÍN (divizní dorost),  FRANCOVA  LHOTA (1B) ,  VIDČE  (1A),   HOVĚZÍ  (1B)

 

OKRESNÍ SKUPINA  „A“ :

LIPTÁL  (OP) ,  JARCOVÁ (III třída) ,  HOŠŤÁLKOVÁ  (OP),  LHOTA U  VSETÍNA (OP)

 

OKRESNÍ  SKUPINA „B“ :

JASENNÁ  (III třída)  , HUSLENKY (OP)  , LESKOVEC (III třída),  ÚSTÍ U VSETÍNA  (OP)

 

Petr Říha