Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Turnaje a akce

17.12.2018

Fastav Cup 2019 zná své složení

Již před vánočními svátky máme sestavu týmů, která se zúčastní nadcházejícího jarního turnaje FASTAV CUP 2019 kompletní. Jen díky firmě Fastav Development a Vlastíku Fabíkovi se takový turnaj může uskutečnit, již poosmé. Proto mu patří velké poděkování.

Ne jednu stanu jsme rádi, že máme týmy kompletní tak brzo, na druhou stranu to nebylo vůbec jednoduché. Sehnat těch přibližně 10 týmů, který jsou ještě schopny a ochotny odehrát 3-4 přípravné zápasy, to je každý rok větší a větší oříšek.

Letos se turnaj rozhodly z různých důvodů neodehrát tradiční účastníci: Kateřinice či Semetín. Oslovili jsme dále například Valašskou Polanku, Valašské Příkazy, Slušovice, či Halenkov. Hned na začátku se vzdala účasti zatím ještě krajská Ratiboř. Letos již okresní tradiční účastník ze Lhoty u Vsetína hlásil hned po sezoně, že Fastav Cup tentokráte také nedají, stejně jako například Jablůnka. Byly dny, kdy jsem i pochyboval, že se turnaj odehraje, vždyť tolik dalších týmů v okolí, které by turnaj mohly hrát už snad ani není.

Nakonec, zde se, že by to nemuselo vypadat tak černě a po několikatýdenních námluvách to nakonec vypadá , že turnaj bude hrát celkem 10 týmů. 4 krajské týmy a dokonce 6 okresních.
Bude se hrát ve třech skupinách. Jedna krajská, a okresní týmy rozdělíme do dvou skupin, o celkové místa se odehrají vzájemné zápasy dle umístění ve skupinách.

Pokud se již nebude nic měnit, tak se na turnaji objeví dokonce i dva nováčci, kteří hrají soutěže pod zlínským okresním svazem. A jsou to Vizovice a Poteč, které tímto vítáme v turnaji.

Krajská skupina A :
VKK - kraský přebor - ty utvoří tým z hráčů A-týmů, B-týmu a dají příležitost i nadějným dorostencům.
Vidče - 1. A třída - tradiční účastník turnaje , kterého vždy nakopne účast na Fastav Cupu v dobrým výsledkům na jaro
Hovězí - 1. B třída - tým Romana Zámečníka již také několikrát odehrát turnaj
Prlov - 1. B třída - tým s rostoucími ambicemi, který prostředí Pod Pecníkem také již zná.

Okresní skupina B:
Vizovice - III. třída zlínského okresu, nováček v turnaji
Poteč - zlínský okresní přebor, nováček v turnaji
Hošťálková - vsetínský okresní přebor, ambiciozní tým plný srdcařů
Liptál - III. třída, vsetínský okres, Liptál také již několikrát turnaj hrál, znají prostředí Pod Pecníkem
Ústí - vsetínský okresní přebor, tradiční účastník turnaje
Leskovec - III. třída vsetínského okresu, tým, který také již několikrát turnaj hrál

Rozlosování celého turnaje a veškeré novinky se včas všichni dovíte skrze fotbalový portál www.valaskyfotbal.cz, který se bude strat o téměř on-line servis po každém utkání.

Už jen připomínám, že výhry do turnaje věnovala firma Řeznictví Černocký a jsou to celá pečená selátka, která si mohou týmy odebrat jak jim to vyhovuje. FC Vsetín jako pořadatel turnaje bude připraven. Zázemí Pod Pecníkem máme po podzimní údržbě a umělka je v perfektním stavu. Zůstaňte naladění na www.valaskyfotbal.cz, jakmile budou novinky, včas se objeví na webu.