Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Turnaje a akce

22.09.2019

Blíží se podzimní Valašská zahrada! Hrajte o deset vstupů pro dvě osoby!

Náš reklamní partner Valašské nemovitosti opět poskytují do soutěže deset vstupů pro dvě osoby v soutěži k blížící se tradiční akci v Rožnově pod Radhoštěm - Valašská zahrada.

Ondřej Slanina se vrací na Valašskou zahradu!

 

Jako každý rok i letos bude patřit poslední zářiový víkend v Rožnově p. R.  zahradnickým a řemeslnickým trhům Valašská zahrada a Svatováclavskému jarmarku zaměřenému na dobré jídlo a pití.

 

Kemp Sport  přivítá návštěvníky 27.-29. září 2019. Zde bude připravena více než stovka prodejců nejen z Moravy ale i z Čech. Valašská zahrada, která letos slaví 10 let od svého vzniku, si získala pověst akce, na kterou se prodejci rádi vracejí a také doporučují jiným. Podle pořadatelů manželů Míčkových je důvod jednoduchý. „Nabízíme prodejcům příjemné prostředí zabezpečeného kempu, včetně možnosti ubytování přímo na místě, parkování u stánků a další výhody. S většinou prodejců se již známe osobně a tak vše probíhá v uvolněné domácí atmosféře. Hlavním důvodem jsou ovšem přiměřené ceny. Dáváme důraz na to, aby byli u nás spokojeni jak prodejci, tak kupující. Proto nemalou částku dáváme na propagaci akce.“ 

 

Také letos mohou návštěvníci obdivovat podzimní květiny, chryzantémy, vřesy nebo barevné chilli papričky. Nebudou chybět sušené květiny a vazby. Taktéž už je připraveno dušičkové zboží. Zahrádkáři mohou doplnit své zahrady novými okrasnými dřevinami. Řemeslníci obohatí trh svými výrobky z proutí, kamene, kůže i dřeva. Přírodní kosmetické přípravky ocení zejména ženy. Pro hospodyňky je připravena široká nabídka koření jak baleného, tak i sypaného. 
Jako vždy na podzim bude k mání med a medovina, nemůže chybět výborný burčák ze Strážnice a Šardic. Široká nabídka sýrů a masných výrobků uspokojí nejeden mlsný jazyk. Na místě je připraveno i teplé občerstvení a výborná káva.

 

V sobotu 28.9. se představí se svým kuchařským uměním Ondřej Slanina, jeden z Kluků v akci, který se vrací do Rožnova po třech letech. Ten bude mít dopolední i odpolední představení. A mezi oběma vystoupeními se ujme role porotce amatérské soutěže „Co jsme si zavařili, to si také sníme“, kdy vyhodnotí nejlepší zavařeniny návštěvníků. Pokud máte chuť se soutěže zúčastnit, neváhejte a přihlaste se přes webovou stránku www.valasskazahrada.cz.  Samotný výrobek je nutno doručit na recepci kempu nejpozději v sobotu do 9hod. Loni zvítězila cibulová marmeláda paní Jurčové, která získala 1000Kč poukaz k nákupu v Zahradním centru Valašské Meziříčí.

 

Po tři dny bude hrát k dobré náladě duo Navalentym. Pro děti bude jako vždy připraven dětský koutek se skákacím hradem. A v neděli je po celý den bude bavit divadlo Maringotka z Rožnova se svými pohádkami.
Doufejme, že Valašskou zahradu nepřekvapí na podzim nepříznivé počasí, jak tomu bylo letos na jaře a návštěvníci si užijí 3 dny zábavy a nákupů v příjemném prostředí. Akce se koná za každého počasí v pátek, sobotu i neděli od 8 do17hod.

 

Podmínky soutěže od 10 volných vstupů pro dvě osoby na podzimní Valašskou zahradu v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 27. - 29. září. 

 

Odpovězte na soutěžní otázku: 

Součástí podzimní Valašské zahrady je soutěž, jak se jmenuje?

 

Správnou odpověď pošlete na email: 

valasskyfotbal@email.cz

 

A to do 25. září 2019. Uveďte v emailové odpovědi také své jméno a příjmení.