Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Tipliga

13.11.2016

Skončila podzimní Tip Liga Valašského fotbalu

Poslední 15. kolo naší Tip Ligy určilo, že za již jistým vítězem Radkem Nohavicou z Ústí u Vsetína skončila Hana Kopečková z Bystřičky, která jako jediná v posledním kole správně uhádla obě divizní utkání. O třetí a čtvrté místo si to na dálku v rychlosti a správné odpovědi na ve zvláštním článku uveřejněné otázce rozdají Marek Juráň z Valašské Senice, René Kantor ze Zubří, Zdeněk Knebl ze Vsetína, Libor Barabáš z Hážovic, Martina Pavlicová z Valašského Meziříčí a Tomáš Růčka z Prostřední Bečvy. 

Ceny pro nejlepší tipéry:

1. cena – 50 L sud piva - Radek Nohavica - Ústí u Vsetína - 35 bodů
2. cena – Karton šampaňského – 12 lahví - Hana Kopečková - Bystřička - 33 bodů
3. cena – Valašská směs k dobrému posezení – litr domácí slivovice a kilo domácích klobásek
4. cena – 20% sleva firmy DK Okna Valašské Meziříčí na okenní doplňky (žaluzie, sítě proti hmyzu atd.).

Konečné pořadí podzimní Tip Ligy Valašského fotbalu:

1. Radek Nohavica - Ústí u Vsetína 35

2. Hana Kopečková - Bystřička 33

3. Marek Juráň - Valašská Senice 32

René Kantor - Zubří 32

Zdeněk Knebl - Vsetín 32

Libor Barabáš - Hážovice 32

Martina Pavlicová - Valašské Meziříčí 32

Tomáš Růčka - Prostřední Bečva 32

5. Jakub Šedý - Valašské Meziříčí 31

5. Martin Číž - Lidečko 30

Marek Pavlica - Horní Bečva 30

6. Jana Kopecká - Huslenky 29

Jan Krba starší - Dolní Bečva 29

Jan Krba mladší - Dolní Bečva 29

Stanislav Volek - Vsetín 29

7. Petr Mazáč - Huslenky 28

8. Jan Mazáč - Hovězí 27

Pavel Jurečka - Horní Bečva 27

Marie Němcová - Horní Bečva 27

9. Václav Lysák - Zubří 26

Bohuslav Pisklák - Huslenky 26

David Pisklák - Huslenky 26

10. Jana Vavřínová - Dolní Bečva 25

Aneta Mičolová - Rožnov 25

Dušan Melichařík - Rožnov 25

11. Lucie Košárková - Zašová 24

Radovan Škabraha - Krhová 24

Jaroslav Pavlíček - Zubří 24

12. Jaroslav Kovařík - Huslenky 23

Radek Číž – Lidečko 23

Lukáš Růčka – Dolní Bečva 23

 

13. Zbyněk Januš – Huslenky 22

14. Matouš Melichařík – Střítež 21

Adrián Babala – Valašské Meziříčí 21

15. Ludmila Škabrahová – Valašské Meziříčí 19

16. Radim Křenek – Prostřední Bečva 18

17. Václav Františák – Prlov 17

Miroslav Baroš – Hutisko 17

René Šerý – Francova Lhota 17

18. Roman Bil – Prostřední Bečva 15

19. Marek Macíček – Hutisko 13

20. Zdeněk Kretek – Prostřední Bečva 12

Alois Filák – Lidečko 12

Jan Surovec – Francova Lhota 12

21. Martin Lušovjan – Střítež 11

22. Jiří Polášek – Prostřední Bečva 8

23. René Kretek – Horní Bečva 7

24. Pavel Matyáš – Lužná 6

25. Josef Valůšek – Vsetín 5

Petr Hejný – Rožnov 5

Radek Maléř – Dolní Bečva 5

26. Patrik Stavinoha – Dolní Bečva 4

27. Lukáš Čůma – Jablůnka 3

28. Richard Štec – Choryně 2

banner-tipovacka-100piv-260x260

Mgr. Martin Němec