Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

24.11.2018

Ústí potřebuje zabrat v osobních soubojích

Chtěli mít kolem dvaceti bodů, ale i tak se 17 na 10. místě tabulky má nováček z Ústí u Vsetína našlápnuto k záchraně okresního přeboru. Nejen o tom v rozhovoru s trenérem Radkem Tilšerem. 

"Desáté místo bereme, ale chtěli jsme mít dvacet nebo přes dvacet bodů. Jenže měli jsme na podzim dost peripetií. Ve 3. kole se nám zranil pilíř defenzívy Jiří Strnad a do konce podzimu nenaskočil. Pak se zranění hráči střídali, kompletní jsme hráli jenom doma proti Dolní Bečvě, a i když jsme prohráli 3:4, podali jsme nejlepší výkon podzimu," říká na úvod trenér Radek Tilšer.

Ústí má záporné skóre, trenér si uvědomuje, co je třeba udělat pro zlepšení. "Přivedeme v zimě jednoho ofenzivního a jednoho defenzivního hráče. Již nyní začínáme s konkrétními hráči jednat a snad vše dopadne úspěšně. Dále musíme zapracovat na nasazení v osobních soubojích. My, i když jsme zápas vyhráli, tak jsme hlavně ve středu pole byli v tomto ohledu horší a vyhrávali jen dvacet procent soubojů. To se v plné nahotě projevilo také v zápasech s prvními sedmi celky tabulky, kdy jsme v tomto ohledu vyjma Dolní Bečvy zaostávali," popisuje rezervy trenér Ústí.

Tým by samozřejmě chtěl na jaře co nejrychleji do klidného středu tabulky, ale trenér se nestresuje. "Nebudeme si na sebe vytvářet tlak, půjdeme zápas od zápasu. Přemýšleli jsme, že vynecháme Fastav Cup, ale je to pro nás pohodlně zorganizovaný program přípravy, kterou si chceme zpestřit také zápasy s celky okresního přeboru Zlín nebo Přerov. S těmito týmy již jednáme a budeme se chtít s nimi porovnat. Čeká nás totiž náročné jaro, kdy začínáme doma se SD Nový Hrozenkov/VKK B, ale pak nás čekají venku těžké zápasy s celky z první poloviny tabulky," dodává Radek Tilšer.