Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

27.11.2018

SD Nový Hrozenkov/VKK B neprodalo na podzim svůj potenciál

Chtěli patřit do středu tabulky, dle jmen a soupisky na to měli mít. Podzim však SD Nový Hrozenkov/VKK B vůbec nevyšel a budou na jaře bojovat o záchranu. Více s trenérem Petrem Uherkem. 

Je pro Vás podzim velkým zklamáním? 

Potenciál týmu je na lepší umístění. Neprodali jsme očekávanou kvalitu. Někteří hráči se na podzim nepotkali s formou. Spoléhali jsme na střelce Štulera, kterému to ve III. třídě pálilo, o soutěž výš to bylo horší. Nebyli jsme střelecky produktivní a prohrávali mnohdy zápasy o branku nebo dvě. Hlavně v první polovině podzimu nám zápasy hodně utíkaly. Po inkasované brance jsme znervózněli a nedokázali nepříznivý vývoj zvrátit. Doma jsme hodně poztráceli body. Hledali jsme i složení krajů obrany.

Kolik utkání jste vůbec sehráli v Karolince a kolik v Novém Hrozenkově? 

Podle předběžné dohody jsme dvakrát hráli v Karolince a zbytek v Novém Hrozenkově. Dohoda pro jaro ještě není uzavřená, ale já osobně se přikláním k tomu, abychom co nejvíce utkání hráli v Novém Hrozenkově.

Co zlepšit do jara? 

Musíme se dát dohromady jak fyzicky, tak psychicky. Zimní příprava je dlouhá a nám určitě prospěje. Budeme trénovat dvakrát až třikrát týdně. Představa je taková, že herní věci budeme nacvičovat na umělém hracím povrchu ve Velkých Karlovicích, následně půjde o výběhy a nabrání fyzické kondice.