Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

25.12.2018

Momenty podzimu - Valašská Bystřice potřebuje trenéra?!

Začali výborně, ale postupně uvadali. Nakonec brali po podzimu fotbalisté Valašské Bystřice po podzimu deváté místo. Po odchodu trenéra Jana Majera převzal tým Radek Vlček a letní příprava včetně vstupu do soutěže se vydařila. 

Valašská Bystřice sice prohrála na úvod se Zašovou, ale pak porazila Byninu, Hošťálkovou i Horní Bečvu. Po těsné prohře v Zubří přišel zlom. Udeřilo září, dny se začaly zkracovat a tréninková morálka upadala.

Tým postupně ztrácel i disciplínu a třeba Libor Macháček se nechal na podzim třikrát vyloučit.

Entuziasmus trenéra Radka Vlčka pochopitelně vyprchal a nakonec si to nějak tak vedli hráči sami. S podporou skvělého brankáře Martina Majera v zádech a se střelcem Jakubem Vrábelem body posbírali, ale do zimní přípravy je zde jasně položená otázka.

Potřebuje Valašská Bystřice trenéra? Ano, měla by ho do svých řad získat. Již jen kvůli přípravě na utkání a koučinku. Přivede trenéra zvenku a kluci se hecnou? Nebo to bude někdo a autoritou a respektem z domácích zdrojů a hráči potáhnou za jeden provaz?

S kompletním kádrem, disciplínou a týmovým fungováním patří Valašské Bystřice do horní poloviny tabulky okresního přeboru.