Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Okresní přebor

09.10.2018

Bynina musí řešit problémy. Skončí definitivně v klubu David Kelnar?

Kupu problémů má v okresním přeboru Bynina. Tým, který ještě nedávno hrával špici okresního přeboru skomírá a k utkání do Ústí dojel pouze s devíti hráči. Ve vedení se dají v zimní přestávce čekat změny, které mohou vyvrcholit odchodem strůjce vzestupu klubu Davida Kelnara. Více v následujícím rozhovoru.

Ústí

Musím pochválit všechny hráče, kteří se na utkání dostavili za velmi zodpovědný a bojovný výkon. V brance jsme měli z pole Ondru Navrátila, který nás podržel a ukázal, že mu není brankářské řemeslo cizí. Škoda první branky z pokutového kopu před přestávkou, jinak jsme uhráli v takovém oslabení díky bojovnosti velmi slušný výsledek.

Problémy s kádrem

Všichni hráči, co nebyli na utkání nebo nechodí dlouhodobě by se nad sebou měli zamyslet. Pokud chceme okresní přebor uhrát, musíme se scházet v hojném počtu jak na trénink, tak na zápas. Tým ukázal mnohokrát, že potenciál má, umí bojovat a hrát slušný fotbal, jen je třeba zlepšit přístup a výsledky přijdou.

Zima

Do konce podzimu zbývají čtyři zápasy. Reálně věřím, že uhrajeme šest až sedm bodů, což by byl základ k jarnímu boji o záchranu a nebyli bychom úplně na konci tabulky odříznuti. Musíme si o přestávce sednout, domluvit se co dál. Kádr bude muset být každopádně posílen. Je možné, že se bude kompletně měnit vedení klubu a já osobně ke konci roku skončím a předám veškerou agendu novému vedení, které by mělo začít pracovat na záchraně okresního přeboru.