Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

23.02.2019

Zimním králem starších přípravek se stal FC Rožnov

Výsledky základní skupiny A:

 

Jarcová – Valašská Bystřice 2:1

Branky: Jakub Hadaš 2 – Štěpán Fusek.

 

Vigantice – Valašská Polanka 4:1

Branky: Dominik Nuc 2, Tomáš Matošický, David Šulák – Petr Janota. 

 

Jarcová – Valašská Polanka 1:0

Branka: Tereza Veselá. 

 

Vigantice – Valašská Bystřice 4:1

Branky: Dominik Nuc 2, Ondřej Fárek 2 – Štěpán Fusek. 

 

Valašská Polanka – Valašská Bystřice 2:2

Branky: Petr Janota, David Vávra – Jan Poruba, Jakub Kubját. 

 

Jarcová – Vigantice 0:2

Branky: Dominik Nuc, David Šulák.

 

Tabulka: 

1. Vigantice 3 3 0 0 10:2 9

2. Jarcová 3 2 0 1 3:3 6

3. Valašská Bystřice 3 0 1 2 4:8 1

4. Valašská Polanka 3 0 1 2 3:7 1

 

Výsledky základní skupiny B: 

Ústí – Rožnov 0:2

Branky: Martin Skalík, Sebastián Hajný. 

 

Ratiboř – SD VKK/Nový Hrozenkov 1:9

Branky: Adam Žabčík – Marek Štuler 7, Pavel Bláha 2. 

 

Ústí – SD VKK/Nový Hrozenkov 0:7

Branky: Marek Štuler 5, Adam Ráček, Adam Frýdel. 

 

Ratiboř – Rožnov 2:3

Branky: Šimon Herián 2 – Matěj Podhrázský 2, Dominik Lacina. 

 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Rožnov 1:1

Branky: Marek Štuler – Andrea Gajdušková. 

 

Ústí – Ratiboř 3:1

Branky: Adam Zgabaj 3 – Adam Žabčík. 

 

Tabulka: 

1. sd NH / VKK 3 2 1 0 17:2 7

2. Rožnov p./R. 3 2 1 0 6:3 7

3. Ústí 3 1 0 2 3:10 3

4. Ratiboř 3 0 0 3 4:15 0

 

Zápasy o konečné umístění: 

 

Zápasy o 5. – 8. místo: 

 

Valašská Bystřice – Ratiboř 3:0

Branky: Jakub Kubját, Štěpán Fusek, Jaroslav Mitáš.

 

Valašská Polanka – Ústí 1:2

Branky: Štěpán Gergela – Tomáš Brambor, Adam Zgabaj. 

 

O 7. místo: 

Ratiboř – Valašská Polanka 2:1

Branky: Šimon Herián, Adam Žabčík – Petr Janota. 

 

O 5. místo: 

Valašská Bystřice – Ústí 1:2

Branky: Pomkla – Zgabaj, Kamenár.

 

Semifinále: 

Vigantice – Rožnov 0:2

Branky: Dominik Lacina, Andrea Gajdušková. 

Jarcová – SD VKK/Nový Hrozenkov 0:1

Branka: Marek Štuler. 

 

O 3. místo: 

Vigantice – Jarcová 4:0

Branky: Dominik Nuc 2, David Šulák, Skalka.

 

Finále: 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Rožnov 5:0

Branky: Hajný 2, Dohnálek, Krupa, Skalík. 

 

Konečné pořadí: 

1. Rožnov

2. SD VKK/Nový Hrozenkov

3. Vigantice

4. Jarcová

5. Ústí

6. Valašská Bystřice

7. Ratiboř

8. Valašská Polanka

 

Nejlepší střelec: 

Marek Štuler (SD VKK/Nový Hrozenkov)

 

Nejlepší brankář: 

Matěj Hrabovský (Jarcová)

 

Nejlepší hráč:

Dominik Nuc (Vigantice)