Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

05.08.2019

V Ústí proběhl letní seminář rozhodčích OFS Vsetín

Na stadionu v Ústí u Vsetína proběhl letní seminář okresních rozhodčích. Semináře se zúčastnilo 16 rozhodčích, mezi nimiž se objevili dvě nové tváře, a to pan Jaroslav Adámek a Vladislav Rýdel starší. Po vyřízení nutných administrativních kroků brzy posílí stále prořídlé řady rozhodcovského sboru.

Seminář proběhl oproti posledním letům netradičně, začínal fotbálkem a končil ochutnávkou obsahu udírny.

 

Samozřejmě nechyběly teoretické testy a vysvětlení novelizace pravidel. Komise rozhodčích tuto část prezentovala v 10 bodech, ve kterých se pravidla změnila podstatně. To, jak byla nová pravidla vysvětlena rozhodčím, hodlá příští týden komise rozhodčích zaslat formou prezentace oddílům i na MěFS Ostrava, jejichž rozhodčí budou i nadále v neděli na našich stadionech pomáhat.

Je pozitivní, že se kolektiv rozhodčích pomalu, ale jistě rozrůstá, a že je to napříč věkovou strukturou. KR zejména oceňuje přístup mladých rozhodčích, kteří se jeví velmi nadějně a bylo by moc dobře, kdyby strhli ještě několik svých vrstevníků.

 

Pochopitelně ale stále spoléhá na "živý inventář" okresních rozhodčích, chlapů, bez kterých by to nešlo.

KR děkuje za poskytnutí stadionu fotbalistům Ústí, zejména panu Františku Kýrovi, a rovněž členu VV OFS Vsetín panu Pavlovi Březíkovi, který bude okresní rozhodčí obsazovat.