Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

01.02.2019

OFS Vsetín věnuje velkou pozornost mládeži

OFS Vsetín patří k příkladným svazům v rozvoji a podpoře mladých fotbalových adeptů.

Každoročně v předjarním údobí pořádá turnaj zimní ligy mladšího žactva Vladimíra Štěpána. Letošního ročníku se zúčastní dvacet mužstev. Hraje se pět turnajů ve dvou sportovních halách (Zašová, Hovězí).

Na další víkend 23. února se připravuje turnaj starších přípravek (účast osm mužstev: Jarcová, Vigantice, Val. Polanka, Val. Meziříčí, FC Rožnov, Ratiboř, s.d. Nový Hrozenkov/ VK+K, Ústí u Vs).

V letním údobí probíhají tréninková soustředění talentované mládeže, probíhá tradiční treninková příprava brankářských talentů (se střídavými starty v halách i travnatých plochách) dle územního pobytu (Vsetín, Zašová, Hovězí).

Každoročně se zúčastňuje žákovský fotbalový výběr OFS Vsetín turnajů čtyř okresů (Uherské Hradiště, Kroměříž, Zlín, Vsetín). Umístnění v krajských kolech až po celostátní přebory v Praze. Konečná umístnění jsou pod drobnohledem vedení předsednictva Stanislava Volka, Pavla Březíka, dobrou investicí v konečné přehlídce odvedené práce v četně komise mládeže s vedoucím Josefem Fojtíkem s trenérským doprovodným týmem Jaroslav Heger, Roman Dobeš, Radim Dobeš, Karel Březáček, Zdeněk Štuler, Michal Štěpán.

Text a foto: Julius  F I C E K