Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

03.06.2019

Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 8. a 9. června

Přinášíme obsazení rozhodčích OFS Vsetín na následující víkend.

OP M PÁ 07.06.2019 17:00 Hošťálková - Jarcová Šuler Rýdel Kovář

OP M SO 08.06.2019 15:00 Krhová - Jablůnka Teter Václavík Kovář

OP M SO 08.06.2019 16:30 Ústí - Valašská Bystřice Holub Bartozel Orság Jak

OP M NE 09.06.2019 16:30 Zubří - Bynina Holáň Václavík Teter

OP M NE 09.06.2019 16:30 Zašová - Hošťálková MEFS Ova MEFS Ova Holub SD1

OP M NE 09.06.2019 16:30 FC Lhota - Horní Bečva MEFS Ova MEFS Ova Orság Ond SD2

OP M NE 09.06.2019 16:30 Dolní Bečva - sd Nový Hrozenkov/VKK MEFS Ova MEFS Ova Nevrla SD1

OP M NE 09.06.2019 16:30 Jarcová - Střítež MEFS Ova MEFS Ova Rýdel SD2

 

III.tř. M SO 08.06.2019 10:15 Huslenky - Branky Nevrla Dujka Ščerba

III.tř. M SO 08.06.2019 10:30 Ratiboř B - Střelná Žmiják Daněk Kovář

III.tř. M SO 08.06.2019 16:30 Leskovec - Liptál Rýdel Ščotka Ščerba

III.tř. M NE 09.06.2019 10:15 Val.Polanka B (Lužná) - Kladeruby Perniš Šuler Žmiják hř.Lužná

III.tř. M NE 09.06.2019 16:30 Lačnov - Janová Šuler Dujka Daněk

III.tř. M NE 09.06.2019 16:30 Halenkov B - Choryně B OFS Karviná Orság Jak Bartozel

 

IV.tř.M SO 8.6.2019 14:30 Růžďka - Huslenky B (Zděchov) Žůrek x x

IV.tř.M SO 08.06.2019 15:30 Študlov - Police Nevrla x x

IV.tř.M SO 08.06.2019 16:30 Loučka - Velká Lhota Šuler x x

IV.tř.M SO 08.06.2019 16:30 Valašská Senice - Krhová B Holáň x x

 

OP D SO 08.06.2019 13:30 Jarcová - sd Juřinka/Krhová Šuler

OP D SO 08.06.2019 13:30 Podlesí - Ústí Holub

OP D SO 08.06.2019 15:00 Hrachovec - Vlčovice-Mniší x

OP D NE 09.06.2019 13:30 sd Vidče/Val.Bystřice - sd V.Příkazy/H.Lideč Nevrla hř.Val.Bystřice

 

OP STŽ F SO 08.06.2019 13:00 sd H.Lideč/V.Příkazy. - Jarcová Nevrla hř.Hor.Lideč

OP STŽ F NE 09.06.2019 13:30 sd Val.Polanka/Ústí - Kelč Bartozel hř.Val.Polanka

OP STŽ F NE 09.06.2019 14:30 Lidečko - Sokol Podlesí Daněk

 

OP STŽ N ST 05.06.2019 17:00 sd Jablůnka/Růžďka - Halenkov Kovář Orság Jak hř.Jablůnka

OP STŽ N PÁ 07.06.2019 17:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Hranice Žmiják hř.Střítež

OP STŽ N SO 08.06.2019 14:00 sd Loučka/Rajnochovice - Hrachovec Žmiják hř.Loučka

OP STŽ N NE 09.06.2019 13:30 Halenkov - sd Jablůnka/Růžďka Orság Ond

OP STŽ N NE 09.06.2019 13:30 sd Hovězí/Huslenky - sd Ratiboř/Kateřinice Orság Jak hř.Hovězí

 

OP MLŽ F PO 03.06.2019 17:00 Valašská Polanka - sd Zašová/Zubří Orság Ond

OP MLŽ F SO 08.06.2019 10:00 Jarcová - Valašská Polanka Orság Jak

OP MLŽ F NE 09.06.2019 10:00 sd Zašová/Zubří - FC Vsetín Orság Jak hř.Zašová

OP MLŽ F NE 09.06.2019 10:00 sd  Val.Bystřice/Vidče - sd Horní Lideč/Val.Příkazy Holub hř.Val.Bystřice

 

OP MLŽ N PO 03.06.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Hutisko Špička

OP MLŽ N UT 04.06.2019 17:00 Francova Lhota - Ústí Václavík

OP MLŽ N UT 04.06.2019 17:00 Dolní Bečva - Valašské Meziříčí Žmiják

 

OP STPŘ PO 03.06.2019 16:00 Rožnov A - sd Zašová/Zubří x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:00 Juřinka - Jarcová x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Ratiboř x hř.Podlesí

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Rajnochovice x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Ústí x hř.Val.Příkazy

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:30 Halenkov - FC Vsetín x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:30 Rožnov B - Kelč x