Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

15.10.2018

Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 20. a 21. října

OP M SO 20.10.2018 15:00 Krhová - Valašská Bystřice Teter Bukáček x OP M SO 20.10.2018 15:00 Ústí - Horní Bečva Rýdel Žůrek x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Zubří - Střítež Badošek Rýdel x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Jarcová - sd Nový Hrozenkov/VKK OFS Karviná x x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Dolní Bečva - Jablůnka MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 21.10.2018 15:00 FC Lhota - Hošťálková Holub x x
OP M NE 21.10.2018 15:00 Zašová - Bynina MEFS Ova MEFS Ova x SD1

III.tř. M NE 21.10.2018 10:15 Val.Polanka B (Lužná) - Choryně B Holáň x x hř.Lužná
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Branky - Janová MEFS Ova x x SD2
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Kladeruby - Liptál MEFS Ova x x SD2
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Huslenky - Střelná Teter x x
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Leskovec - Lačnov Žmiják x x
III.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Halenkov B - Ratiboř B Holáň x x

IV.tř. M SO 20.10.2018 15:00 Loučka - Huslenky B (Zděchov) Holub
IV.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Valašská Senice - Študlov Nevrla
IV.tř. M NE 21.10.2018 14:00 Mikulůvka - Růžďka Křenek
IV.tř. M NE 21.10.2018 15:00 Police - Krhová B MEFS Ova SD2

OP D SO 20.10.2018 12:00 Ústí - sd Juřinka/Krhová Žůrek
OP D SO 20.10.2018 12:00 Podlesí - sd V.Příkazy/H.Lideč Rýdel
OP D SO 20.10.2018 15:00 Hrachovec - Jarcová Nevrla
OP D NE 21.10.2018 12:00 Vlčovice-Mniší - sd Vidče/Val.Bystřice OFS NJ hř.Vlčovice

OP STŽ PÁ 19.10.2018 16:30 Podlesí - Hranice Žmiják
OP STŽ SO 20.10.2018 12:30 sd Loučka/Rajnochovice - Kelč Holub hř.Loučka
OP STŽ NE 21.10.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice - sd Jablůnka/Růžďka Bukáček hř.Ratiboř
OP STŽ NE 21.10.2018 12:00 sd Hovězí/Huslenky - sd H.Lideč/V.Příkazy Žůrek hř.Hovězí
OP STŽ NE 21.10.2018 12:30 Lidečko - sd Val.Polanka/Ústí Nevrla
OP STŽ NE 21.10.2018 12:30 Hrachovec - Jarcová Rýdel

OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Hutisko - Jarcová
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:30 sd Zašová/Zubří - Podlesí hř.Zašová
OP MLŽ PO 15.10.2018 17:00 Hošťálková - Ústí
OP MLŽ ST 17.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí - Dolní Bečva
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 FC Vsetín - sd H.Lideč/V.Příkazy hř.Tyršova
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 Dolní Bečva - sd Zašová/Zubří
OP MLŽ SO 20.10.2018 10:00 Podlesí - sd Val.Bystřice/Vidče
OP MLŽ NE 21.10.2018 13:00 Ústí - Francova Lhota
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašská Polanka - sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí - Hutisko
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Hrachovec - Jarcová
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:30 Hošťálková - Jablůnka

OP STPŘ PO 15.10.2018 16:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Halenkov hř.V.Příkazy
OP STPŘ PO 15.10.2018 17:00 Kateřinice - sd Mikulůvka/Podlesí
OP STPŘ ÚT 16.10.2018 16:30 Ratiboř - Hošťálková
OP STPŘ ČT 18.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí - Kateřinice
OP STPŘ PÁ 19.10.2018 16:30 Hošťálková - Rajnochovice
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 FC Vsetín - sd V.Příkazy/H.Lideč hř.Tyršova
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK - Hovězí hř.N.Hroz.
OP STPŘ SO 20.10.2018 10:00 Halenkov - Val.Polanka
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 Valašské Meziříčí - Poličná
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 Podlesí - Kateřinice
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 Dolní Bečva - Vigantice
OP STPŘ NE 21.10.2018 10:00 sd Zašová/Zubří - Kelč hř.Zašová
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Jarcová hř.Mikulůvka
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:00 Police - Valašská Bystřice
OP STPŘ NE 21.10.2018 13:30 Juřinka - Ratiboř
OP STPŘ PO 22.10.2018 16:30 Rožnov - Vidče
OP STPŘ PO 22.10.2018 17:00 Leskovec - Zděchov