Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

08.04.2019

Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 13. a 14. dubna

OP M SO 13.04.2019 15:30 Jablůnka - Hošťálková Nevrla Žůrek x

OP M SO 13.04.2019 15:30 Valašská Bystřice - Horní Bečva Holub x x

OP M NE 14.04.2019 15:30 Zubří - Krhová MEFS Ova MEFS Ova x SD1

OP M NE 14.04.2019 15:30 Dolní Bečva - Ústí Holáň Číž J. x

OP M NE 14.04.2019 15:30 Jarcová - FC Lhota MEFS Ova Teter x SD2

OP M NE 14.04.2019 15:30 Zašová - Střítež MEFS Ova MEFS Ova x SD1

OP M NE 14.04.2019 15:30 sd Nový Hrozenkov/VKK - Bynina Nemec Václavík Orság hř.NH SD3

 

III.třída M SO 13.04.2019 15:30 Janová - Huslenky Perniš Číž J. x

III.třída M SO 13.04.2019 15:30 Val.Polanka B (Lužná) - Leskovec Hrubý Václavík Teter hř.Lužná

III.třída M SO 13.04.2019 15:30 Choryně B - Střelná Šuler x x

III.třída M NE 14.04.2019 15:30 Kladeruby - Halenkov B MEFS Ova x x SD2

III.třída M NE 14.04.2019 15:30 Branky - Ratiboř B MEFS Ova x x SD2

III.třída M NE 14.04.2019 15:30 Lačnov - Liptál Holub Ščerba Mi Dujka

 

IV.třída M SO 13.04.2019 15:00 Krhová B - Mikulůvka Žmiják x x

IV.třída M NE 14.04.2019 15:30 Študlov - Růžďka Žůrek x x

IV.třída M NE 14.04.2019 15:30 Huslenky B (Zděchov) - Valašská Senice Hrubý x x hř.Zděchov SD3

IV.třída M NE 14.04.2019 15:30 Velká Lhota - Police Rýdel x x

 

OP D SO 13.04.2019 12:00 sd V.Příkazy/H.Lideč - sd Juřinka/Krhová Teter hř.VP

OP D SO 13.04.2019 12:30 Jarcová - Vlčovice-Mniší Nevrla

OP D SO 13.04.2019 15:00 Hrachovec - Ústí Rýdel

OP D NE 14.04.2019 12:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Podlesí Rýdel hř.Vidče

 

OP STŽ ST 10.04.2019 17:00 Halenkov - sd Jablůnka/Růžďka Orság

OP STŽ SO 13.04.2019 09:00 Hranice - Kelč OFS Přerov

OP STŽ SO 13.04.2019 12:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - sd Ratiboř/Kateřinice Perniš hř H.Lideč

OP STŽ SO 13.04.2019 12:00 sd Vidče/Val.Bystřice - Podlesí Žmiják hř. Vidče

OP STŽ SO 13.04.2019 12:30 sd Jablůnka/Růžďka - Lidečko Žůrek hř. Jablůnka

OP STŽ NE 14.04.2019 12:30 sd Val.Polanka/Ústí - Halenkov Ščerba Mi hř. Val.Pol.

OP STŽ NE 14.04.2019 13:00 Hrachovec - sd Loučka/Rajnochovice Nevrla

 

OP MLŽ ÚT 09.04.2019 17:00 Ústí - sd H.Lideč/V.Příkazy Kovář

OP MLŽ ST 10.04.2019 17:00 Francova Lhota - Hošťálková Číž J.

OP MLŽ ČT 11.04.2019 17:30 sd H.Lideč/V.Příkazy - Hošťálková x hř.H.Lideč

OP MLŽ PÁ 12.04.2019 17:00 Jablůnka - Valašská Polanka Ščerba Mi

OP MLŽ PÁ 12.04.2019 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř - Francova Lhota Kovář hř.Kateřinice

OP MLŽ SO 13.04.2019 10:00 FC Vsetín - Ústí Dujka hř.Tyršova

OP MLŽ SO 13.04.2019 10:00 Jarcová - Valašské Meziříčí Nevrla

OP MLŽ SO 13.04.2019 12:30 sd Val.Bystřice/Vidče - sd Zašová/Zubří Holub hř.V.Bystř.

OP MLŽ PO 15.04.2019 16:00 Hrachovec - Dolní Bečva Žmiják

OP MLŽ PO 15.04.2019 17:00 Hutisko - Podlesí x

 

OP STPŘ ČT 11.04.2019 17:00 Ústí - Zděchov x

OP STPŘ SO 13.04.2019 10:00 Halenkov - sd V.Příkazy/H.Lideč x

OP STPŘ SO 13.04.2019 10:00 FC Vsetín - Hovězí x

OP STPŘ SO 13.04.2019 10:30 Dolní Bečva - Horní Bečva x

OP STPŘ NE 14.04.2019 10:00 Podlesí - Rajnochovice x

OP STPŘ NE 14.04.2019 10:00 Valašská Bystřice - Rožnov B x

OP STPŘ NE 14.04.2019 10:00 sd Zašová/Zubří - Vigantice x hř.Zašová

OP STPŘ NE 14.04.2019 10:00 Police - Kelč x

OP STPŘ NE 14.04.2019 12:30 Leskovec - Val.Polanka x

OP STPŘ PO 15.04.2019 16:00 Rožnov A - Valašská Bystřice x

OP STPŘ PO 15.04.2019 17:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Kateřinice x hř.Podlesí

OP STPŘ PO 15.04.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Jarcová x

OP STPŘ PO 15.04.2019 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - FC Vsetín x hř.VP

OP STPŘ PO 15.04.2019 17:30 Rožnov B - Vidče x