Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

27.05.2019

Obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 1. a 2. června

Přinášíme obsazení rozhodčích OFS Vsetín na následující víkend.

OP M SO 01.06.2019 16:30 Střítež - Zubří Rýdel Václavík Orság Ondřej

OP M SO 01.06.2019 16:30 Jablůnka - Dolní Bečva Šuler x x

OP M SO 01.06.2019 16:30 Valašská Bystřice - Krhová Perniš x x

OP M SO 01.06.2019 16:30 Hošťálková - FC Lhota Žmiják Žůrek Ščerba

OP M NE 02.06.2019 15:00 Bynina - Zašová Šuler Perniš x

OP M NE 02.06.2019 16:30 sd N.Hrozenkov/VKK - Jarcová Holub x x hř.Karolinka

OP M NE 02.06.2019 16:30 Horní Bečva - Ústí Holáň Václavík x

 

III.tř.M SO 01.06.2019 16:30 Liptál - Huslenky Holub Bartozel Ščotka

III.tř.M SO 01.06.2019 16:30 Choryně B - Leskovec Nevrla x x

III.tř.M NE 02.06.2019 15:00 Střelná - Halenkov B OFS Karviná x x

III.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Janová - Kladeruby MEFS Ova MEFS Ova x SD1

III.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Branky - Val.Polanka B (Lužná) MEFS Ova x x SD2

III.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Lačnov - Ratiboř B MEFS Ova MEFS Ova x SD1

 

IV.tř.M NE 02.06.2019 15:00 Krhová B - Růžďka Nevrla x x

IV.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Huslenky B (Zděchov) - Študlov Rýdel Orság Jak x hř.Huslenky

IV.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Velká Lhota - Mikulůvka Žmiják x x

IV.tř.M NE 02.06.2019 16:30 Police - Loučka MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD2

 

OP D ST 29.05.2019 17:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Vlčovice-Mniší Žmiják hř.Vidče

OP D ČT 30.05.2019 17:00 Jarcová - Ústí Žmiják

OP D SO 01.06.2019 13:30 Podlesí - sd Vidče/Val.Bystřice Nevrla

OP D SO 01.06.2019 13:30 Ústí - Hrachovec Šuler

OP D NE 02.06.2019 10:00 sd Juřinka/Krhová - sd V.Příkazy/H.Lideč Špička hř.Juřinka

OP D NE 02.06.2019 13:30 Vlčovice-Mniší - Jarcová OFS NJ hř.Vlčovice

 

OP STŽ F SO 01.06.2019 11:00 Kelč - Lidečko Holub

OP STŽ F SO 01.06.2019 13:00 sd H.Lideč/V.Příkazy. - Sokol Podlesí Václavík hř.H.Lideč

OP STŽ F NE 02.06.2019 13:30 Jarcová - sd Val.Polanka/Ústí Orság Jak

 

OP STŽ N ST 29.05.2019 16:30 sd Jablůnka/Růžďka - Halenkov Kovář Orság Jak hř.Jablůnka

OP STŽ N PÁ 31.05.2019 17:30 Hranice - Hrachovec OFS Přerov hř.UT

OP STŽ N SO 01.06.2019 13:30 sd Jablůnka/Růžďka - sd Hovězí/Huslenky Žůrek hř.Jablůnka

OP STŽ N SO 01.06.2019 14:00 Hranice - sd Loučka/Rajnochovice OFS Přerov hř.UT

OP STŽ N NE 02.06.2019 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice - Halenkov Dujka hř.Ratiboř

OP STŽ N NE 02.06.2019 13:30 Hrachovec - sd Vidče/Val.Bystřice Holub

 

OP MLŽ F UT 28.05.2019 17:00 Jarcová - sd Horní Lideč/Val.Příkazy Žmiják

OP MLŽ F SO 01.06.2019 10:00 FC Vsetín - sd  Val.Bystřice/Vidče Daněk ¨hř.Tyršova

OP MLŽ F PO 03.06.2019 17:00 Valašská Polanka - sd Zašová/Zubří Orság Ond

 

OP MLŽ N PO 27.05.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Podlesí Špička

OP MLŽ N PO 27.05.2019 17:00 Hutisko - Hrachovec Žmiják

OP MLŽ N PO 27.05.2019 17:30 Hošťálková - Jablůnka Kovář

OP MLŽ N ČT 30.05.2019 17:00 Hutisko - Podlesí Žmiják

OP MLŽ N PÁ 31.05.2019 17:00 Jablůnka - sd Kateřinice/Ratiboř Kovář

OP MLŽ N PÁ 31.05.2019 17:00 Podlesí - Dolní Bečva Špička

OP MLŽ N NE 02.06.2019 14:00 Francova Lhota - Hošťálková Ščotka

OP MLŽ N PO 03.06.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Hutisko Špička

OP MLŽ N UT 04.06.2019 17:00 Dolní Bečva - Valašské Meziříčí Žmiják

 

OP STPŘ PO 27.5.2019 16:30 Rajnochovice - Jarcová x

OP STPŘ PO 27.05.2019 17:30 Halenkov - sd N.Hroz/VKK x

OP STPŘ PO 27.05.2019 17:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Leskovec x hř.V.Příkazy

OP STPŘ UT 28.05.2019 17:00 FC Vsetín - Ústí x ¨hř.Tyršova

OP STPŘ ST 29.05.2019 17:00 Dolní Bečva - Horní Bečva x

OP STPŘ ST 29.05.2019 17:00 sd Zašová/Zubří - Rožnov B x hř.Zašová

OP STPŘ ST 29.05.2019 17:30 Hošťálková - Podlesí x

OP STPŘ ČT 30.05.2019 16:30 Val.Polanka - FC Vsetín x

OP STPŘ ČT 30.05.2019 17:00 Ústí - Halenkov x

OP STPŘ PÁ 31.05.2019 16:30 Jarcová - Kateřinice x

OP STPŘ PÁ 31.05.2019 17:00 Podlesí - Juřinka x

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:00 Hovězí - Leskovec x

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:00 sd N.Hroz/VKK - Val.Polanka x hř.N.Hrozenkov

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:00 FC Vsetín - Zděchov x ¨hř.Tyršova

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:00 Hovězí - volný los x

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:30 Vigantice - Police x

OP STPŘ SO 01.06.2019 10:30 Dolní Bečva - Valašská Bystřice x

OP STPŘ NE 02.06.2019 10:00 Horní Bečva - Vidče x

OP STPŘ PO 03.06.2019 16:00 Rožnov A - sd Zašová/Zubří x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Ratiboř x hř.Podlesí

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:00 Valašské Meziříčí - Rajnochovice x

OP STPŘ PO 03.06.2019 17:30 Rožnov B - Kelč x