Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

16.02.2019

Mladší žáci Rožnova vyhráli Zimní ligu Ládi Štěpána

Semifinálová skupina A: 

 

SD Kateřinice/Ratiboř – Dolní Bečva 2:1

Branky: David Cmerek, Radim Bětík – Richard Čuba. 

 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Juřinka 1:2

Branky: Marek Štuler – Vojtěch Knedla, Tomáš Slovák. 

 

SD Kateřinice/Ratiboř – Juřinka 2:2

Branky: Radim Bětík, David Cmerek – Vojtěch Knedla, Tomáš Slovák. 

 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Dolní Bečva 1:1

Branky: Marek Štuler – Richard Čuba. 

 

Juřinka – Dolní Bečva 2:0

Branky: Jonáš Halašta 2. 

 

SD Kateřinice/Ratiboř – SD VKK/Nový Hrozenkov 2:5

Branky: Radim Bětík, Adam Hynek – Jiří Paška 2, Marek Štuler, Adam Pavlačka, Antonín Balcar. 

 

Tabulka: 

1. Juřinka 3 2 1 0 6:3 7

2. sd VKK/N.Hrozenkov 3 1 1 1 7:5 4

3. sd Kateřinice/Ratiboř 3 1 1 1 6:8 4

4. Dolní Bečva 3 0 1 2 2:5 1

 

Semifinálová skupina B: 

Jarcová – Hošťálková 4:3

Branky: Václav Veselý 2, Radim Zavadil, Martin Hoffman – Jakub Chupík 2, David Šulák. 

 

Rožnov – Valašská Polanka 3:0

Branky: Marek Dohnálek, Jan Krůpa, Jakub Šavrda. 

 

Jarcová – Valašská Polanka 3:0

Branky: Martin Hoffman 3. 

 

Rožnov – Hošťálková 2:0

Branky: Jakub Šavrda, Jan Krůpa. 

 

Jarcová – Rožnov 2:1

Branky: Marek Šebesta, Martin Hoffman – Jakub Mikl. 

 

Valašská Polanka – Hošťálková 1:1

Branky: Štěpán Gergela – Jakub Chupík. 

 

Tabulka: 

1. Jarcová 3 3 0 0 9:4 9

2. Rožnov p./R. 3 2 0 1 6:2 6

3. Hošťálková 3 0 1 2 4:7 1

4. Valašská Polanka 3 0 1 2 1:7 1

 

O 5. – 8. místo: 

SD Kateřinice/Ratiboř – Valašská Polanka 5:2

Branky: Kristián Navrátil 2, Aleš Bětík, Radim Bětík, David Cmerek – René Hrabica 2. 

 

Dolní Bečva – Hošťálková 4:5 p. k.

Branky: Albert Bohušík 2, Dominik Opálka, Tomáš Pařenice - Jakub Chupík 2, Martin Mikulík 2, Vojtěch Barčák. 

 

O 7. místo: 

Valašská Polanka – Dolní Bečva 3:2 p. k.

Branky: Petr Janota, Matěj Erban, René Hrabica – Albert Bohušík, Denis Orság. 

 

O 5. místo: 

SD Kateřinice/Ratiboř – Hošťálková 2:3 p. k.

Branky: Radim Bětík 2 – Martin Mikulík, Jakub Chupík, David Šulák. 

 

Semifinále: 

Juřinka – Rožnov 1:2

Branky: Vojtěch Knedla – Radomír Vlček, Jaroslav Tomáš. 

 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Jarcová 2:1

Branky: Adam Pavlačka, Marek Štuler – Radim Zavadil. 

 

O 3. místo: 

Juřinka – Jarcová 1:3

Branky: Lukáš Suchánek – Václav Veselý 2, Radim Zavadil. 

 

Finále: 

SD VKK/Nový Hrozenkov – Rožnov 0:1 p. k.

Branka: Jakub Šavrda. 

 

Konečné pořadí:

1. Rožnov

2. SD VKK/Nový Hrozenkov

3. Jarcová

4. Juřinka

5. Hošťálková

6. SD Kateřinice/Ratiboř

7. Valašská Polanka

8. Dolní Bečva 

Vyhlášení individuálních kategorií: 

Nejlepší hráč: Radim Zavadil (Jarcová)

Nejlepší střelec: Radim Bětík (Kateřinice)

Nejlepší brankář: Daniel Rára (Rožnov)

Turnaj rozhodovala dvojice Radim Žmiják a Jaroslav Heger.