Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

05.10.2018

Aktualizace obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 6. a 7. října

OP M SO 06.10.2018 15:00 Střítež - Jablůnka Teter x x OP M SO 06.10.2018 15:00 Krhová - Hošťálková Rýdel x x
OP M SO 06.10.2018 15:00 Ústí - Bynina Badošek x x
OP M NE 07.10.2018 15:00 Zubří - sd Nový Hrozenkov/VKK MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD1
OP M NE 07.10.2018 15:00 Jarcová - Valašská Bystřice Holáň Nevrla x
OP M NE 07.10.2018 15:00 Dolní Bečva - Horní Bečva MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova SD3
OP M NE 07.10.2018 15:00 FC Lhota - Zašová Křenek MEFS Ova MEFS Ova SD2

III.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Janová - Liptál OFS ZL Žůrek x
III.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Huslenky - Ratiboř B OFS ZL x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Branky - Choryně B Holub x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Kladeruby - Střelná Žmiják x x
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Val.Polanka B (Lužná) - Lačnov MEFS Ova x x hř.Lužná SD2
III.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Leskovec - Halenkov B Hrubý x x

IV.tř. M SO 06.10.2018 15:00 Růžďka - Študlov OFS Kroměříž x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Valašská Senice - Huslenky B (Zděchov) Teter x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Mikulůvka - Krhová B Rýdel x x
IV.tř. M NE 07.10.2018 15:00 Police - Velká Lhota OFS Kroměříž x x

OP D SO 06.10.2018 12:00 Podlesí - Jarcová Rýdel
OP D SO 06.10.2018 12:00 Ústí - sd V.Příkazy/H.Lideč OFS Kroměříž
OP D SO 06.10.2018 12:00 Vlčovice-Mniší - sd Juřinka/Krhová OFS NJ hř.Vlčovice
OP D SO 06.10.2018 15:00 Hrachovec - sd Vidče/Val.Bystřice x

OP STŽ NE 07.10.2018 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice - Halenkov Žmiják hř.Ratiboř
OP STŽ NE 07.10.2018 12:00 sd Hovězí/Huslenky - sd Jablůnka/Růžďka Holáň hř.Hovězí
OP STŽ NE 07.10.2018 12:00 Podlesí - Jarcová Žmiják
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 Lidečko - sd H.Lideč/V.Příkazy Teter
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 Hrachovec - sd Vidče/Val.Bystřice Holub
OP STŽ NE 07.10.2018 12:30 sd Loučka/Rajnochovice - Hranice Nevrla hř.Loučka

OP MLŽ PO 01.10.2018 16:00 Hutisko - Valašské Meziříčí
OP MLŽ PO 01.10.2018 16:30 sd Zašová/Zubří - Dolní Bečva hř.Zašová
OP MLŽ UT 02.10.2018 17:00 Francova Lhota - Ústí
OP MLŽ ST 03.10.2018 17:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - Jablůnka hř.H.Lideč
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 FC Vsetín - Jablůnka hř.Tyršova
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 Podlesí - Jarcová
OP MLŽ SO 06.10.2018 10:00 Dolní Bečva - sd Val.Bystřice/Vidče
OP MLŽ NE 07.10.2018 13:00 Ústí - sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašská Polanka - sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Hrachovec - Hutisko
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí - sd Zašová/Zubří
OP MLŽ PO 08.10.2018 17:00 Hošťálková - Francova Lhota

OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Hovězí - Ústí
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Leskovec - sd V.Příkazy/H.Lideč
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Val.Polanka - sd N.Hroz/VKK
OP STPŘ PO 01.10.2018 17:00 Kateřinice - Jarcová
OP STPŘ ST 03.10.2018 16:45 Hošťálková - sd Mikulůvka/Podlesí
OP STPŘ ČT 04.10.2018 17:00 Ústí - Val.Polanka
OP STPŘ PA 05.10.2018 16:30 Jarcová - Poličná
OP STPŘ PA 05.10.2018 17:00 Hošťálková - Juřinka
OP STPŘ SO 06.10.2018 10:00 Hovězí - sd V.Příkazy/H.Lideč
OP STPŘ SO 06.10.2018 10:00 sd N.Hroz/VKK - Zděchov hř.N.Hrozenkov
OP STPŘ NE 07.10.2018 00:00 Valašské Meziříčí - Kateřinice
OP STPŘ NE 07.10.2018 00:00 Police - sd Zašová/Zubří
OP STPŘ NE 07.10.2018 10:00 Podlesí - Ratiboř
OP STPŘ NE 07.10.2018 10:00 Dolní Bečva - Vidče
OP STPŘ NE 07.10.2018 13:00 sd Mikulůvka/Podlesí - Rajnochovice hř.Mikulůvka
OP STPŘ NE 07.10.2018 13:00 Horní Bečva - Vigantice
OP STPŘ PO 08.10.2018 16:30 Rožnov - Kelč
OP STPŘ PO 08.10.2018 17:00 Leskovec - Halenkov