Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

26.10.2018

Aktualizace obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 27. a 28. října

OP M SO 27.10.2018 14:30 Hošťálková - Zašová Rýdel x x OP M SO 27.10.2018 14:30 Valašská Bystřice - Ústí OFS Karviná x x
OP M SO 27.10.2018 14:30 Jablůnka - Krhová Badošek x x
OP M SO 27.10.2018 14:30 Střítež - Jarcová Holub Žmiják x
OP M NE 28.10.2018 14:30 Bynina - Zubří Křenek MEFS Ova MEFS Ova SD1
OP M NE 28.10.2018 14:30 Horní Bečva - FC Lhota Holáň Teter x
OP M NE 28.10.2018 14:30 sd Nový Hrozenkov/VKK - Dolní Bečva MEFS Ova MEFS Ova MEFS Ova hř.Karolinka

III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Janová - Ratiboř B Žůrek x x
III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Choryně B - Huslenky Nevrla x x
III.tř.M SO 27.10.2018 14:30 Branky - Kladeruby Teter x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Lačnov - Halenkov B Rýdel x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Střelná - Leskovec Holub x x
III.tř.M NE 28.10.2018 14:30 Liptál - Val.Polanka B (Lužná) Nevrla x x

IV.tř.M NE 28.10.2018 15:00 Krhová B - Velká Lhota MEFS Ova x x SD1

OP D SO 27.10.2018 11:00 sd V.Příkazy/H.Lideč - Ústí Žůrek x x hř.V.Příkazy
OP D SO 27.10.2018 11:30 Jarcová - Podlesí Nevrla x x hř.Juřinka
OP D NE 28.10.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová - Vlčovice-Mniší Holub x x hř.Val.Bystřice
OP D NE 28.10.2018 11:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Hrachovec Žmiják x x

OP STŽ PO 22.10.2018 16:30 Hošťálková - Jablůnka Kovář x x
OP STŽ SO 27.10.2018 10:30 sd Jablůnka/Růžďka - sd Hovězí/Huslenky Rýdel x x hř.Růžďka
OP STŽ SO 27.10.2018 11:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - Lidečko Teter x x hř.H.Lideč
OP STŽ SO 27.10.2018 11:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Hrachovec Žmiják x x hř.Střítež
OP STŽ NE 28.10.2018 10:30 Halenkov - sd Ratiboř/Kateřinice Holáň x x ODLOŽENO
OP STŽ NE 28.10.2018 11:30 Jarcová - Podlesí Nevrla x x
OP STŽ UT 30.10.2018 16:00 Hranice - Podlesí OFS Přerov x x ODLOŽENO

OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašská Polanka - sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí - Hutisko
OP MLŽ PO 22.10.2018 16:00 Hrachovec - Jarcová
OP MLŽ ČT 25.10.2018 16:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - Valašská Polanka hř.H.Lideč
OP MLŽ PÁ 26.10.2018 16:00 sd Kateřinice/Ratiboř - Ústí hř.Kateřinice
OP MLŽ PÁ 26.10.2018 17:00 Jablůnka - FC Vsetín
OP MLŽ SO 27.10.2018 10:00 Jarcová - Podlesí
OP MLŽ SO 27.10.2018 12:00 sd Val.Bystřice/Vidče - Dolní Bečva hř..Vidče
OP MLŽ NE 28.10.2018 12:00 Francova Lhota - Hošťálková
OP MLŽ PO 29.10.2018 16:00 Hutisko - Hrachovec

OP STPŘ PO 22.10.2018 16:30 Rožnov - Vidče
OP STPŘ PO 22.10.2018 17:00 Leskovec - Zděchov
OP STPŘ ST 24.10.2018 16:30 sd Mikulůvka/Podlesí - Rajnochovice hř.Podlesí