Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

20.10.2017

Aktualizace obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 21. a 22. října

OP M NE 22.10.2017 14:30 Horní Bečva - Choryně Nevrla x x
OP M NE 22.10.2017 14:30 Val.Bystřice - Střítež Nuc Josef Hrůzek x
OP M NE 22.10.2017 14:30 Dolní Bečva - Poličná Pavlica Václavík x SD Podlesí st.ž.
OP M SO 21.10.2017 14:30 Huslenky - Jarcová Bukáček Václavík Teter
OP M SO 21.10.2017 13:00 Krhová - Lhotka n.B Rýdel Nevrla Hrůzek
OP M SO 21.10.2017 14:30 Zubří B - FC VKK B Křenek Frňka x
OP M SO 21.10.2017 14:30 Bynina - Hošťálková Františák Pavlica Číž J.
III.tř.M SO 21.10.2017 14:30 Jablůnka - Ústí Žmiják
III.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Branky - Růžďka Holáň
III.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Leskovec - Val.Senice Frňka
III.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Nový Hrozenkov - Střelná Rýdel SD
III.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Halenkov B - Lačnov Křenek SD
III.tř.M SO 21.10.2017 14:30 Choryně B - Kladeruby Holub

IV.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Liptál - Janová x
IV.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Mikulůvka - Ratiboř B Číž J.
IV.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Študlov - Krhová B Teter
IV.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Velká Lhota - Huslenky B Štefánik
IV.tř.M NE 22.10.2017 14:30 Police - Zděchov Holub

OP D NE 22.10.2017 10:00 sd Dolní Bečva/Hutisko - Hrachovec Nuc Josef hř.Dolní Bečva
OP D SO 21.10.2017 10:00 Francova Lhota - Juřinka Františák
OP D SO 21.10.2017 11:30 Podlesí - Ústí Nuc Josef
OP D SO 21.10.2017 11:30 sd Vidče/Val.Bystřice - Jarcová Frňka hř.Vidče

OP STŽ NE 22.10.2017 10:00 sd Ratiboř/Kateřinice - Ústí Žmiják hř.Ratiboř
OP STŽ NE 22.10.2017 11:30 sd Hovězí/Huslenky - Lidečko Bukáček hř.Hovězí
OP STŽ SO 21.10.2017 11:00 sd H.Lideč/V.Příkazy - Val. Polanka Číž J. hř.H.Lideč
OP STŽ NE 26.10.2017 ??? Police - Hrachovec Žmiják
OP STŽ NE 22.10.2017 09:15 Kelč - Jarcová Pavlica
OP STŽ NE 22.10.2017 11:30 Podlesí - sd Hutisko/Dol.Bečva Václavík
OP STŽ NE 22.10.2017 12:00 sd Loučka/Rajnochovice - sd Val.Bystřice/Vidče Holáň hř.Loučka

OP MLŽ PO 23.10.2017 17:00 Val. Meziříčí (2007) - Horní Bečva Žmiják
OP MLŽ SO 21.10.2017 10:30 Dolní Bečva - Choryně Hrůzek
OP MLŽ SO 21.10.2017 10:00 Podlesí - sd Vigantice/Hutisko Holub
OP MLŽ SO 21.10.2017 11:30 Kelč - Jarcová Nevrla
OP MLŽ NE 22.10.2017 10:00 sd Zašová/Zubří - Hrachovec Nevrla hř.Zašová

 
adidas-2-300x250
adidas-2-300x250.gif