Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

12.10.2018

Aktualizace obsazení rozhodčích OFS Vsetín na víkend 13. a 14. října

OP M SO 13.10.2018 15:00 Hošťálková - Ústí Rýdel Žůrek x OP M SO 13.10.2018 15:00 Valašská Bystřice - Dolní Bečva Nevrla x x
OP M SO 13.10.2018 15:00 Jablůnka - Jarcová Holub Bukáček x
OP M NE 14.10.2018 15:00 Zašová - Zubří MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 14.10.2018 15:00 Bynina - FC Lhota MEFS Ova MEFS Ova x SD1
OP M NE 14.10.2018 15:00 Horní Bečva - Krhová Křenek Teter x
OP M NE 14.10.2018 15:00 sd Nový Hrozenkov/VKK - Střítež MEFS Ova Rýdel x hř.Nový Hrozenkov SD2

III.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Choryně B - Kladeruby Teter x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Halenkov B - Janová MEFS Ova x x SD2
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Ratiboř B - Leskovec Holub x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Lačnov - Huslenky Holáň x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Střelná - Val.Polanka B (Lužná) OFS Karviná x x
III.tř.M NE 14.10.2018 15:00 Liptál - Branky Badošek x x

IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Krhová B - Loučka Žmiják x x
IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Huslenky B (Zděchov) - Mikulůvka x x x hř.Zděchov
IV.tř.M SO 13.10.2018 15:00 Růžďka - Valašská Senice x x x
IV.tř.M NE 14.10.2018 15:30 Študlov - Velká Lhota Nevrla x x

OP D SO 13.10.2018 11:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Hrachovec Bukáček x x hř.Val.Příkazy
OP D NE 14.10.2018 10:00 sd Juřinka/Krhová - Podlesí Holub x x hř.Krhová NE 04.11. 10:00
OP D NE 14.10.2018 10:00 Vlčovice-Mniší - Ústí OFS Nový Jičín x x hř.Vlčovice
OP D NE 14.10.2018 12:00 sd Vidče/Val.Bystřice - Jarcová Teter x x hř.Val.Bystřice

OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Jablůnka/Růžďka - sd H.Lideč/V.Příkazy Holub hř.Růžďka
OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Val.Polanka/Ústí - sd Hovězí/Huslenky Rýdel hř.Val.Polanka
OP STŽ SO 13.10.2018 12:00 sd Vidče/Val.Bystřice - Jarcová Nevrla hř. Vidče
OP STŽ SO 13.10.2018 12:15 Hranice - Hrachovec OFS Přerov hř.UT
OP STŽ NE 14.10.2018 09:15 Kelč - Podlesí Žmiják
OP STŽ NE 14.10.2018 12:00 Halenkov - Lidečko Nevrla

OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašská Polanka - sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Hrachovec - Hutisko
OP MLŽ PO 08.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí - sd Zašová/Zubří
OP MLŽ PO 08.10.2018 17:00 Hošťálková - Francova Lhota
OP MLŽ UT 09.10.2018 17:00 Ústí - sd Kateřinice/Ratiboř
OP MLŽ PÁ 12.10.2018 17:00 Jablůnka - sd H.Lideč/V.Příkazy
OP MLŽ PÁ 12.10.2018 17:00 sd Kateřinice/Ratiboř - FC Vsetín hř.Kateřinice
OP MLŽ SO 13.10.2018 12:30 sd Val.Bystřice/Vidče - Hrachovec hř.Střítež PÁ 12.10. 16:00
OP MLŽ NE 14.10.2018 10:00 sd Zašová/Zubří - Podlesí hř.Zašová PO 15.10. 16:30
OP MLŽ NE 14.10.2018 12:30 Francova Lhota - Valašská Polanka
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Hutisko - Jarcová
OP MLŽ PO 15.10.2018 17:00 Hošťálková - Ústí
OP MLŽ PO 15.10.2018 16:00 Valašské Meziříčí - Dolní Bečva ST 17.10. 16:30

OP STPŘ PO 08.10.2018 16:30 Rožnov - Kelč
OP STPŘ PO 08.10.2018 17:00 Leskovec - Halenkov
OP STPŘ ST 10.10.2018 16:30 Valašské Meziříčí - Kateřinice ČT 18.10. 16:30
OP STPŘ PÁ 12.10.2018 16:00 Val.Polanka - Leskovec
OP STPŘ PÁ 12.10.2018 16:30 Jarcová - Valašské Meziříčí
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Hovězí - FC Vsetín
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Poličná - Juřinka
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:00 Ratiboř - Hošťálková UT 16.10.16:30
OP STPŘ SO 13.10.2018 10:30 Vigantice - sd Zašová/Zubří
OP STPŘ SO 13.10.2018 14:00 Rajnochovice - Podlesí
OP STPŘ NE 14.10.2018 10:00 Zděchov - Ústí
OP STPŘ NE 14.10.2018 10:00 Valašská Bystřice - Rožnov
OP STPŘ NE 14.10.2018 11:45 Kelč - Police
OP STPŘ NE 14.10.2018 13:00 Horní Bečva - Dolní Bečva
OP STPŘ PO 15.10.2018 16:30 sd V.Příkazy/H.Lideč - Halenkov hř.Val.Příkazy
OP STPŘ PO 15.10.2018 17:00 Kateřinice - sd Mikulůvka/Podlesí