Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Nezařazené

12.10.2018

Robe Lighting - světová špička světelného průmyslu

V roce 1994 začínali v garáži, o dvě dekády později jejich světla tvoří základ největších koncertních turné světových hvězd hudby. Armin van Buuren, Bruno Mars, Celine Dion, AC/DC... jsou jen zlomkem těch, jejichž produkce sáhla po světelné technice Robe Lighting. Ročně firmu ve Valašském Meziříčí navštíví zhruba tisícovka profesionálů, kteří světelnou show koncertů navrhují a tvoří. Nejedná se přitom pouze o hudební koncerty a festivaly. Za dobu svého působení produkty Robe Lighting oslovily také divadelní a televizní průmysl, světla byla součástí několika instalací při zahajovacích a finálních ceremoniálech největší sportovních světových událostí.

Za čtyřiadvacetiletou dobu své existence firma expandovala do několika zemí. „Pobočky máme v několika důležitých místech. Ve Spojených Státech Amerických je to Florida, která je pro nás velmi důležitá z pohledu obchodního i produkčního. Spousta nových trendů vzniká právě v USA a je dobré být u toho. Stejně tak důležitým místem je pro nás Singapore a střední východ. Z pohledu Evropy jsou pro nás nejvýznamnějšími Velká Británie, Francie a Německo," říká Pavel Němec, šéf globálního firemního marketingu.

"V regionu Robe podporuje stovky menších i větších projektů a aktivit stejně jako v rámci celé republiky, kde jsme spojili značku například s Ester Ledeckou, úspěšnou reprezentantkou na snowboardu a ve sjezdovém lyžování. Po obdobných aktivitách se poohlížíme i dále", doplnil Pavel Němec.

Robe v současné době zaměstnává přes 600 lidí a neustále se rozrůstá. Na jaře loňského a letošního roku firma rozšířila výrobu ve Valašském Meziříčí o dvě výrobní linky. „Poptávka po našich produktech celosvětově roste a my celou výrobu zefektivňujeme a otevíráme nové výrobní linky. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli otevřít několik nových výrobních linek i v Karviné," dodala Kateřina Galusová, personální manažerka Robe Lighting, s.r.o.

Dlouhodobě se firma prezentuje pro-zaměstnaneckým přístupem. „I přes vzrůstající výrobní požadavky se nechceme vydat cestou vícesměnného provozu. Jsme rádi, když naši zaměstnanci mohou vést normální rodinný život. Pracují tady i celé rodiny a mohlo by se snadno stát, že se doma potkají až pozdě večer. Pro zaměstnance během roku pořádáme řadu aktivit, přes zájezdy za kulturou, pořádáme sportovní turnaje a rodinné dny," dodala Kateřina Galusová, která věří, že firma Robe je do jisté míry exklusivním zaměstnavatelem právě z důvodů zajímavých benefitů, jaké svým zaměstnancům může nabídnout.

_MG_8600-2

robe