Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Nezařazené

03.12.2016

Posezení Valašského fotbalu - Zhodnotili jsme podzim a vyhlásili Tip Ligu

V pátek 2. prosince se ve Sportcentru Hangár ve Valašském Meziříčí (děkujeme za dlouhodobou podporu a krásné prostřední našemu reklamnímu partnerovi Emilu Nečasovi), uskutečnilo závěreční posezení našeho informačního portálu, které zhodnotilo úspěšný rok 2016, kdy dosahujeme po necelém roce a půl existence výborných čísel a vážíme si přízně generálního partnera firmy Fastav, strategických partnerů firem Triogas a DK Okna a všech reklamních a dalších partnerů našeho webu, včetně jeho přátel a fanoušků. 

Náš reklamní partner Řeznictví Dobeš - pan Martin Dobeš zajistilo výborné občerstvení, Sportcentrum Hangár a pan Emil Nečas zase pravidelný pitný režim.

dscn9770

Děkujeme všem zúčastněným, že nás poctili svou návštěvou.

spolecna

Měli jsme nachystané ceny pro vyhlášení Tip Ligy. Za ceny do Tip Ligy děkujeme Milanu Vašutovi, Martinu Dobešovi, Milanu Kleindorfovi  a Davidu Kelnarovi.

dscn9748 dscn9753

Podzimní Tip Ligu vyhrál Radek Nohavica z Ústí u Vsetína.

tip-1-misto

Druhá skončila Hana Kopečková z Bystřičky, cenu za ni převzal Marek Pavlica z Horní Bečvy.

tip-sampanske

A následně dopluly šampaňské ke své majitelce.

img_20161205_071157

Na třetím místě skončila Martina Pavlicová z Valašského Meziříčí.

tip-slivka-a-klobasy

Cenu si Martina Pavlicová převzala se svým synem Šimonem a dcerou Nikol.

Cenu za 4. místo si pak René Kantor ze Zubří vyzvedne dodatečně.

Ještě jednou děkujeme všem za příjemně strávený večer: zástupci strategického partnera Triogas Radku Grygaříkovi, zástupcům reklamních partnerů a partnerů webu - Miroslavu Košárkovi (K+K Unicolor), Michalu Štěpánovi (Beta styl), Stanislavu Volkovi a Pavlu Březíkovi (OFS Vsetín), Mgr. Zuzaně Božkové (AK Czudek, Božková a partneři), externím fotografům Valašského fotbalu (Juliu Fickovi a Daně Skalkové), hráčům Tip Ligy Radku Nohavicovi, Marku Pavlicovi, Martině Pavlicové a fanouškovi našeho webu a trenérovi Jarcové Martinu Bártkovi. A nakonec dorazil i kouzelník - bývalý trenér Růžďky a čerstvě Valašského Meziříčí U 15 Michal Vacula. 

Foto Milan Kleindorf

Mgr. Martin Němec