Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
MSFL

19.01.2019

Valmez vyhrál modelové utkání a hledá dva krajní obránce

První přípravné utkání mají za sebou třetiligová fotbalisté Valmezu. V modelovém utkání porazili 4:1 své mladí kolegy U 19.

První přípravné utkání mají za sebou třetiligová fotbalisté Valmezu. V modelovém utkání porazili 4:1 své mladí kolegy U 19. 

Branky vstřelili: Výmola, Gajdoš, Furmánek a Michal Kundrát.

"Shodli jsme se s kolegou Pitrem, že zápas splnil účel. Máme za sebou první týden přípravy. Hodně se toho naběhalo. Mladí kluci nás místy větrali a řešili některé věci lépe než my. My ale víme, kde nás bota tlačí. Zápas odhalil naše "bolavé krčky". Myslel jsem si, že budeme více dominantnější,ale soupeř byl na utkání více nahecovaný," zhodnotil zápas trenér Valmezu Marian Bedrich.

"Chyběli nám nemocní Michut, Pop a Bartozel. Omluven byl Michálek. Jsem rád, že na dobré cestě je pokračování trojice Šichor, Dekleva, Matyáš, s kterými počítám do základní osy sestavy. Trénují s námi domácí brankář Ivo Petrnek a brankář z Karviné David Supolík. Palo je fotbalový, jen se musí srovnat s tempem tréninků. Budeme usilovat o posílení na krajích obrany, abychom tam nemuseli posouvat jiné klíčové hráče a neodkrývali tak jiné díry v základní sestavě," dodává k současnému kádru Valmezu Marian Bedrich.

Další přípravné utkání sehrají fotbalisté Valmezu v sobotu 26. ledna od 11 hodin v Hranicích.