Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
MSFL

13.11.2018

Momenty podzimu - Jak to myslel Ondřej Gazdoš

Éra šéftrenéra mládeže Ondřeje Gazdoše, který následně přešel do pozice trenéra třetiligového mužského týmu byla krátká. 

Dnes již Valmez hledá nového člověka na klíčovou pozici šéftrenéra mládeže, u prvního týmu by měl pokračovat Marian Bedrich.

Ondřej Gazdoš zatím vždy trénoval mládežníky a nebo mužský tým plný mladíků. V létě před sezonou mu klubu dal stoprocentní důvěru, aby zkusil svou filozofii a vizi uskutečnit v rámci třetí ligy v projektu, který vypadal odvážně, ale jak se ukázalo později, neměl šanci na úspěch. Trenér Gazdoš si přivedl do Valmezu své bývalé mládežnické svěřence, kteří sice prošli juniorskou ligou, ale voda, do které je hodil v rámci třetí ligy, byla přece jen jinou kávou. Do toho zapracování vlastních odchovanců znělo fajn, ale ne v rámci třetí nejvyšší soutěže.

To nemělo šanci na úspěch. Když jsem se trenéra ptal, zda mu nebude chybět zkušenost, říkal, že nikoho přeplácet nebude a zkušený kvalitní hráč je drahý. Že on věří, že klub bude mít trpělivost a počká si déle na sklizeň plodů jeho práce. Jenže kár nebyl adekvátní, herní projev a výsledky slabé. Tady se bohužel nedalo čekat.

Ondřej Gazdoš si ukrojil příliš velký krajíc. Jeho filozofie byla sympatická, ale ne na poměry nejvýše postaveného týmu Valašska a rámce třetí ligy.