Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

02.09.2019

U 17 Valmezu těsně padla v Karviné

První poločas a hlavně v začátku zápasu byla Karviná prostě tím lepším týmem na hřišti.

Kaviná B – VM U17 2:1(2:0)
Branky: 12. Kotula (KAR), 31. Buřík (KAR), 76. Vozák.

Sestava: Kvapil – Sekyra, Nevařil (K), Kundrát, Bumbala – Bílý, Nerušil – Klanica, Veselý, Juřík – Plandor.

Střídali: 58. Sušeň (Bílý), 72. Horák (Kundrát), Vozák (Juřík).

 

Prohrávali jsme hodně osobních soubojů, domácí kombinovali a šli dopředu. My jsme začali hrát až po druhém inkasovaném gólu a těžiště hry se postupně přelévalo na obrannou polovinu soupeře, což se naplno projevilo v druhém poločase.

 

Měli jsme více ze hry a byli nebezpečnějším týmem. Bohužel jsme nedokázali protlačit míč do branky. Dvě břevna a neuznaný gól z hraničního ofsajdu. Petr Plandor sice skóroval, ale jeho radost přerušil zvednutý praporek rozhodčího. Po ukončení zápasu to vtipně okomentoval i hlavní rozhodčí s tím, že praporek měl zůstat dole, protože jsme si minimálně bod zasloužili. Ani David Klanica a jeho zakončení k tyči díky pohotové reakci domácího brankáře v síti neskončilo. Snížení Vaškem Vozákem přišlo až v sedmdesáté šesté minutě a i když jsme měli opravdu mohutný finiš, bod se z Karviné přivést nepodařilo. 

 

I přes prohru nás herní projev z druhé poloviny utkání může těšit a ostudu jsme valašskomeziříčskému fotbalu určitě neudělali. Prostě někdy to tam nepadne. I kdybyste hráli dva dny.

 

Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec.