Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

01.11.2018

SOUBOJ BANÍK - FC LIVERPOOL SE BLÍŽÍ!

Mimořádně atraktivní turnaj s hvězdnou účastí připravuje Akademie Baníku Ostrava pro začátek příštího týdne. Ve dnech od 5. do 6. listopadu si to na hřišti při ZŠ J. Šoupala v Ostravě-Porubě rozdají čtyři týmy kategorie U15. A mezi nimi také věhlasný FC Liverpool!

FC Liverpool, Hertha Berlín, Slask Wroclaw a Baník Ostrava. To jsou týmy, které si to mezi sebou v Porubě v pondělí, a hlavně v úterý rozdají. Klasickým turnajovým způsobem každý s každým. V pondělí v 17 hodin bude turnaj otevřen duelem Baník-Hertha. Zbylé zápasy jsou na programu v úterý a vrchol turnaje, utkání Baník – FC Liverpool, přijde na řadu na samotný závěr. V úterý v 16 hodin.

Jak se Akademii Baníku Ostrava podařilo sezvat do Poruby tak atraktivní soupeře? „Všechno je to důsledek toho, že jsme měli velmi dobré ohlasy na Baník cup i Zlatý kahan, to zaprvé. Pro FC Liverpool byly zásadní reference, které klub dostal ze Swansea,“ uvedl Petr Mašlej, šéf mládežnického úseku FC Baník Ostrava. „A zadruhé je to samozřejmě reakce na výsledky, kterých naše současná patnáctka v nedávné minulosti dosáhla. Vítězství na Bayernu, v Miláně nad AC, to jsou výsledky, které mají zvuk. Týmy, které do Ostravy přicestují, sem neletí proto, že by chtěly poznat Ostravu. Hledají konkurenci. A pokud mají o výsledcích naší nynější patnáctky informace, pak je to pro ně zajímavá konfrontace,“ řekl Petr Mašlej na konto faktu, že na turnaj Baníku dorazí FC Liverpool.

S jakým cílem Baník do turnaje vstoupí? „Samozřejmě dosáhnout dobrých výsledků. Ale ještě důležitější je pro nás ta zkušenost, kterou naši kluci, ale i jejich trenéři a vlastně celá akademie získají. O tu nám půjde především,“ dodal Petr Mašlej.

PROGRAM TURNAJE:

Pondělí, 5. 11.:

Baník Ostrava - Hertha Berlín (17)

Úterý, 6.11.:

Baník Ostrava - Slask Wroclaw (10.30)

Hertha Berlín - FC Liverpool (11.30)

FC Liverpool - Slask Wroclaw (12.30)

Hertha Berlín - Slask Wroclaw (15)

Baník Ostrava - FC Liverpool (16)

Zdroj: https://fcb.cz/clanek.asp?id=Souboj-Banik-FC-Liverpool-se-blizi-7798