Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

01.02.2019

Přípravka Valmezu se chystá do Prahy na Duklu

Manželé Vladislav a Maruška Grygaříkovi a David Škorňa stojí za chystaným výjezdem fotbalové přípravky Valmezu kategorie U 8 a mladší do Prahy na prvoligovou Duklu.

Výjezd fotbalové přípravky z Valmezu do Prahy se chystá na 15. - 17. února. 

"Na začátku všeho bylo přátelství mého manžela Vladislava s Davidem Škorňou. David Škorňa je prostřední z fotbalové rodiny bratrů. Nejstarší Norbert nyní působí na Juřince, nejmladší Adam ve Valmezu. David Škorňa hrál s mým manželem za mládež ve Valmezu a pak přešli do Krhové. My máme jednoho syna právě v mladší přípravce, druhého ve starší přípravce Valašského Meziříčí. David Škorňa nyní žije v Praze a jeho syn i dcera hrají za Duklu Praha, takže jsme to nějak propojili ve společnou akci. Spolu s trenérem přípravky Jardou Goláněm jsme zažádali o dotaci na město Valašské Meziříčí, abychom tento přínosný výjezd mohli uskutečnit," říká jedna z organizátorek zajímavé akce Maruška Grygaříková. 

Po příjezdu v pátek do Prahy čeká tým zajímavý program. 

 

"Celá sobota bude fotbalová, kluci odehrají turnaj v hale nebo na umělé trávě, dle počasí. V odpoledních nebo večerních hodinách si projdeme Prahu nebo navštívíme dětský zábavní park. V neděli 17. 2. 2019 budou mít děti ukázkový společný trénink s Duklou Praha, který povedou profesionální trenéři," dodává k pražskému programu Maruška Grygaříková. 

 

Celá akce by se měla poté dočkat pokračování v letním termínu na oplátku ve Valašském Meziříčí.