Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
IV. třída

01.11.2018

Spolupráce rezervy Huslenek s áčkem funguje na výbornou

Další znatelný pokrok učinila pod vedením trenéra Jana Mazáče rezerva Huslenek a již po podzimu překonala ve IV. třídě svůj loňský bodová zisk. 

Umístění

V globálu jsme s šestým místem spokojeni. Máme stejně bodů jako třetí celek tabulky a jen horší skóre. Trochu nás trápila produktivita, dali jsme jen 14 branek. Ale do posledního utkání v Loučce jsme měli kladné skóre a debaklem tam jsme si trochu vydařený podzim pošramotili. Šance jsme si vytvářeli a ve zlepšení koncovky pro jaro pevně doufáme.

Pomoc ze Zděchova

Nakonec jsme měli jen do béčka jedinou posilu, ale o to vítanou, protože Karel Frýdl nám vyřešil místo brankáře, kde nás trochu tlačila bota. Jinak v áčku působí dva hráči ze Zděchova a to je vše.

Domácí prostředí

Na podzim jsme hráli třikrát doma, z toho dvakrát ve Zděchově. Nepřišlo tam sice tolik diváků jako v Huslenkách, ale jako nevýhodu bych to nebral.

Spojená příprava s áčkem

To fungovalo výborně. Tréninky vedl trenér áčka David Pisklák a já jsem pak tým připravoval na zápas, co se týká sestavy a tak. Tréninková morálka byla dobrá. Kluci, co nedostávali tolik prostoru v áčku chodili k nám a naopak naši kluci na lavičku áčka. Spojené tréninky byly kvalitní a motivační pro naše mladé hráče, aby se dostali do prvního týmu a hráli vyšší soutěž.