Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
IV. třída

11.11.2018

Loučka nepovažuje náskok Polic za nedostižný

Obnovená Loučka přezimuje ve IV. třídě na druhém místě se sedmibodovou ztrátou na vedoucí Police. Ani tento rozdíl nepovažuje hrající trenér Daniel Borák za nedostižný. 

2. místo

Jsme spokojeni. Chtěli jsme být v první pětce a to plníme.

Postup

Můžeme na něho myslet. Viděl jsem na podzim několikrát hrát Police a nehrají tak dobře, jak vysoko jsou v tabulce. Každý zápas je jiný a jejich náskok není nedostižný.

Ofenzíva

Dali jsme nejvíce branek v soutěži. Útok Dominik Borák, Jakub Druhan fungoval. Ale také v brance nás mnohokrát podržel Petr Podmol a byl nejlepším brankářem podzimu v soutěži.

Venkovní zápasy

Nebyli jsme na začátku sehraní. V Růžďce nás domácí přestříleli po oslavě dvacátých narozenin mého bratra Dominika. V Mikulůvce měl čtyři tutovky Jakub Druhan, ale nepadlo mu to. Pak mohl rozhodnout hrající předseda klubu Jakub Žídek. Nakonec to šťastně pro domácí trefil Pastorek a prohráli jsme 3:2.

Legionáři

Všichni odvedli výborné výsledky, jak bratři Druhanové, Roupec nebo Juriga.

Hrající trenér

My to máme založené na kamarádství a navzájem si radíme. Já dělám tréninky a vedeme tým spolu s Kubou Žídkem. Uvidíme, jak to bude v zimě s mým zdravím, pokud by to nešlo, budu na jaře jen klasickým trenérem.

Posily

Na osmdesát procent jsme dohodnuti s Davidem Česlou z Polic, pokud bude u nás pracovat a nebude se vracet na Slovensko. Chtěli jsme Jana Kováře z Branek, ale ten tam dohraje sezonu pod oblíbeným trenérem Kocmanem a v létě bude záležet, zda Branky postoupí do okresního přeboru nebo ne. Máme bývalého dorostence Juřinky Lukáše Nejedlého, který se vrací k fotbalu. Škoda, že nám nevyšlo jednání s Petrem Horákem, který zůstává v Hrachovci.

loucka

Publikováno se svolením Milana Kleindorfa.