Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

28.11.2018

Tygři zachraňují fotbal v Lužné a přesně plní roli rezervy Valašské Polanky

Tygři z Lužné nastoupili do nové sezony stejně jako vloni s velmi širokým kádrem. Bohužel v létě ukončili aktivní činnost někteří mladí a perspektivní hráči. Adam Zemánek se soustředí na náročné studium, další mladíci Růžička, Pilčík dali přednost posilovně. Vedení mužstva tak muselo povolat záložní plejery, kteří několik let nehráli. Borci jako Petr Brhel, Patrik a Jiří Kovářové ale zapadli dobře. Podobně jako v předchozí sezoně velmi dobře fungovala spolupráce s trenérem A týmu Romanem Kučerňákem, který pravidelně pro utkání rezervy uvolnil dva až tři hráče z širšího kádru. Trenér David Adámek tak měl k dispozici prakticky v každém utkání nejméně čtyři náhradníky.
"S podzimní částí sezony jsme spokojeni. Mrzí nás především dva zápasy. Poločasové vedení 0:3 v Ratiboři jsme rozhodně měli udržet. Totálním propadákem a asi nejhorším momentem podzimu pro nás bylo derby v Leskovci. Nastoupili jsme posíleni o hráče z áčka, ale proti bojovným domácím jsme si nevytvořili prakticky žádnou šanci, nedali jsme penaltu a dostali jsme potupnou čtyřku. To byla noční můra, naši fanoušci byli po tomto utkání právě rozhořčení," říká vedoucí Tygrů Štefan Kasančík.
Do jarních bojů neplánují v Lužné žádná velká překvapení. "Kádr máme široký, posily nejsou potřeba, v tabulce na tom nejsme špatně. Dva hlavní důvody, proč vůbec Valašská Polanka béčko má, tedy zachování fotbalu v Lužné a zajištění herního vytížení hráčů širšího kádru áčka, tento tým rozhodně plní. Věřím, že jarní zápasy zvládneme v klidu a pohodě, čím výše od středu tabulky budeme, tím lépe," dodal Kasančík.