Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

03.10.2018

Na velkém hřišti se Radek Grygařík cítí jako ryba ve vodě

Jako členovi vedení klubu mu dělá v okresním přeboru Vsetín radost první tým, který v současné době vede tabulku, jako aktivní hráč spíše vypomáhá rezervě a místo v áčku zbytečně nezabírá. Radek Grygařík měl velmi úspěšný víkend. V sobotním domácím utkání rezervy Krhové v rámci IV. třídy dal hattrick do sítě Ajaxu Valašská Senice. „Chodím cíleně za rezervu jen na domácí zápasy. Kluci by chtěli, abych chodil na každé utkání, ale já musím zaklepat, že po vleklém zranění jsme v pořádku a nechci to na menších hřištích pokoušet. Doma na velkém place nemusím tolik chodit do soubojů,“ přiznává Radek Grygařík.
Zkušený ofenzivní hráč je pro rezervu Krhové vždy obrovským přínosem. „Nyní se mi podařily dát tři branky. Vyhráli jsme 6:3, takže byla spokojenost. Na první mi nahrál Tomáš Pavlica. Obešel jsem brankáře a zakončil do prázdné branky. U druhé jsem vystřelil z osmnácti metrů a přehodil jsem brankáře. No a u třetí mne našel výborně Daniel Pavlica. Ještě nevím, jaká bude odměna do kabiny, tam je to samý alkoholik,“ směje se Radek Grygařík.
Jako členu vedení klubu mu dělá radost i áčko, které vede okresní přebor Vsetín. „Nečekal jsem, že budeme tak nahoře. Ve vedení jsme si spolu s trenérem Bayerem řekli, že chceme nasbírat co nejvíce bodů na rychlou záchranu. Prohráli jsme zbytečně s Dolní Bečvou, Zubřím i Zašovou. Nyní se ukáže, na co opravdu máme. Nehráli jsme ještě se silnými celky Horní Bečvy nebo Hošťálkové,“ pokračuje Grygařík, který si pochvaluje dobré složení týmu. „Zkušení Žák se Šindelkem vyztužili obranu, dopředu to máme ustálené a hlavně máme pět kluků na lavičce, kteří se bijí o místo, jsou konkurence schopní a nejsou naštvaní, když nehrají. Je tam zdravá konkurence a já nechci zbytečně zabírat místo jiným,“ dodává skromně a výstižně Radek Grygařík.

krhova

Publikováno se svolením Milana Kleindorfa.