Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

22.11.2018

Mladý celek Branek pokukuje po okresním přeboru

Skvělé druhé místo okupují po podzimu ve III. třídě fotbalisté Branek. Jejich trenér Simon Kocman je s vystoupením mladého celku spokojený, ale jako každý správný kouč, vidí do jara i rezervy. 

2. místo

Umístění je dobré, ale jsou tam i rezervy. Zbytečně jsme poztráceli body s Huslenkami a s Lačnovem, kdy jsme vedli 2:0. Ještě nás mladý tým neumí dohrát dobře rozehrané zápasy, které ztratí nebo dovede do penalt. Tak jsme mohli mít na čele tabulky i náskok.

Proměňování šancí

Každé utkání jsme si jich vytvářeli až moc. Třeba střelec Kovář jich měl pravidelně pět až šest ložených, ale dal třeba jen dvě branky. Na tom musíme ještě zapracovat.

Osa týmu

Podařily se nám příchody hráčů do defenzivy v obraně a záloze Petra Kolečka a Radima Stoláře. Do toho je vepředu Kovář. Máme mladé hráče na klíčových postech a jenom nám to trochu kazí veterán Pavel Juršťák (smích). Nebojíme se dávat šanci i 16 letým klukům, aby šli natvrdo do zápasu.

Dvě postupová místa

Ještě rok bychom mohli zrát na postup. Když se nám to letos nepodaří, nebudeme zklamaní, ale budeme o to prát. Týmy jsou tam hratelné, což jsme poznali na podzim.

Zima

Založili jsme futsalový tým Rossi Branky, který nám vyplní část zimní přípravy. Teď do něho naskočili další hráči Branek Daniel Váhal a bratři Hrabovští. Do toho chci, abychom v zimě sehráli pět přípravných utkání.