Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

19.11.2018

Liptál si pomalu připravuje podhoubí na budoucí útok směr okresní přebor

Nováčka III. třídy z Liptálu jsme právem označili za štiku soutěže. 4. místo, dohled na první místo, směs zkušeností a dravého mládí. Tým má nakročeno k tomu, aby jednou kdysi legendární Liptu vrátil do okresního přeboru. 

Podzim jsme zhodnotili s hrajícím vedoucím mužstva Romanem Poláchem.

4. místo

Spoustu zápasů jsme vyhráli o gól nebo po penaltách. Měli jsme i štěstí. Mrzí nás ztráty například s Ratiboří B. V posledním kole nás jasně fyzicky i fotbalově přehrály Huslenky, to musíme uznat. Pokud bychom chtěli do budoucna myslet na postup, tak musíme kádr rozšířit. Jinak můj osobní názor je takový, že ještě rok by nám ve III. třídě prospěl, aby se mladí kluci vyhráli, ale uvidíme, jak sezona dopadne.

Ofenzíva

Dali jsme 21 branek, ale mohlo by jich být více. Dařilo se na stoperu zkušenému Matějů. Škoda, že se zranila Zgarba, tomu to padalo. Nelepilo to naopak tradičnímu střelci Navrátilovi. Bukáček skvěle dirigoval hru a měl dost finálních přihrávek.

Zkušenost - Urban, Daňa, Matoška, Křenek

Jsou stále důležitou součástí našeho týmu, ale do budoucna jsme pozitivně vnímali fakt, že třeba bez nich jsme v Kladerubech s mladými kluky z lavičky hráli velmi bojovně a zápas zvládli.

Zima

Pokračuje trenér Vladimír Gerža. Vrací se nám ze Lhoty u Vsetína David Dajčar, který pokud je zdravý, je výborným univerzálem. Jde mu to jak v brance, tak v poli. Ještě jednáme s jednou posilou. Jinak v brance jsme střídali dvojici mladých kluků Poslušný, Goláň a ti prožili také velmi dobrý podzim.

liptal

Publikováno se svolením Kateřiny Stodůlkové.