Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

22.11.2018

Lačnov prožil skvělý podzim. Na jaře bude hrát devětkrát doma

Loni byli touto dobou zralí na sešup do fotbalového pralesa. Nyní se vyhřívají ve III. třídě po podzimu na třetím místě a to doma z důvodu rekonstrukce zázemí hráli jenom jednom utkání a k jednomu jim soupeř nepřijel. 

Vydařený podzim jsme zhodnotili se zástupcem Lačnova Miroslavem Brhelem.

3. místo

Po delším čase je to v Lačnově vydařený úsek sezony. Jsme spokojení, jen nás trochu mrzí, že nám poslední tři zápasy jako by došel dech. Nahráli jsme ale hodně bodů, na to, že jsme hráli kromě jednoho zápasu jenom venku, scházeli se v 15 lidech a vše klapalo. Z fotbalu jsme měli opravdovou radost.

Trenér Martin Liška

Pod Martinem se nám hraje dobře. On se nebojí dát šanci všem hráčům, a když nám přibyly body, šli do základu i hráči, kteří nehráli tolik pravidelně.

Jenom venku

Původně jsme se měli vrátit na domácí stadion v říjnu, ale nakonec jsme doma porazili ve šlágru jenom Huslenky a pak nám Halenkov B nepřijel. Na jaře hrajeme devětkrát doma, ale nebude to jednoduché. Venku jsme nebyli pod tlakem, hráli na brejky, musíme se doma naučit zase hrát do plných.

Opory

Václav Miklovič se posunul dopředu a padalo mu to. Pak ho přibrzdilo vyloučení na jeden zápas, ale jinak hrál výborně. V záloze to držel Lubomír Janáč a na stoperu kapitán Radek Rumánek, který rozhodl šlágr s Huslenkami brankou hlavou i za cenu toho, že s ním pal musel na šití.

Co okresní přebor? 

Jsme mu sice na dohled, ale u nás je problém, že netrénujeme. I když jsme z 99 procent všichni místní, tak přijíždíme v pátek z práce pozdě nebo pracujeme na směny. Museli bychom začít trénovat, jinak by zatím nemělo cenu postupovat výše. Ambice mají Huslenky a Branky a my jim tu roli chceme na jaře znepříjemnit.