Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída

26.10.2018

Hráč víkendu Zdeněk Kachtík cítí, že Liptál může stoupat nahoru

Vrátil se do fotbalové domoviny. Naposledy hattrickem sestřelil útočník Zdeněk Kachtík Kladeruby a parádní zápas mu pokazilo jen vyloučení. Čeká ho tak nedobrovolné víkendové fotbalové volno. 

Mládežnické kategorie

Začínal jsem s fotbalem v Liptálu. Šel jsme pak na hostování do Vsetína jako mladší žák, ve starším dorostu tam přestoupil a zahrál si i krátkou dobo divizi za muže. Pak jsem se vrátil do Liptálu.

Zubří

Vzhledem k tomu, že přítelkyně tam bydlela, tak jsem se se za ní přistěhoval. Tamní rezervní tým dělal po postupu do III. třídy nábor hráčů, tak jsem se jim přihlásil. Když se skoro před rokem béčko zrušilo a sloučily se týmy, rozhodl jsem se vzhledem k velké konkurenci a menšímu hernímu vytížení vrátit do Liptálu, kam dojíždím z Valašského Meziříčí, kde nyní žiji.

Podzimní Liptál

Jsme nováčkem III. třídy a panuje u nás spokojenost. Hrajeme vepředu. Letos to asi ještě na postup nebude. My se nikam necpeme rychle, ale v budoucnu si myslím, že bychom mohli myslet na okresní přebor.

Hattrick

První branku jsem dal po centru Navrátila, druhý po zmatcích v domácí obraně a třetí po míči za obranu, kdy jsem se trefil se štěstím.

Vyloučení

Bylo celkem přísné. U první žluté karty jsem reklamoval bez hanlivých výrazů špatné rozhodnutí rozhodčího, že nepískl hru rukou soupeře. U druhé karty jsem sice fauloval, ale byla tam snaha hrát míč. Nebylo to nic zákeřného.

Odměna kabině

Mám nyní volno, ale zajdu za klukama a nějaký litránek do kabiny přistane.

DSC_0132

Publikováno se svolením Kateřiny Stodůlkové.