Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Divize F

21.08.2019

Jiří Kocián - Z Dětmarovic do Valmezu

V dalším představování hráčů padla volba na Jiřího Kociána. Co nám na sebe prozradil?

Jirko, prosím o krátké představení.

 

Jmenuji se Jiří Kocián a pocházím z Kopřivnice. 
Je mi 20 let a minulý rok jsem úspěšně odmaturoval na střední škole s maturitou. Po jednom semestru na vysoké škole jsem usoudil, že studium není můj „šálek kávy“ a tak nyní pracuji v jedné zavedené pojišťovně.
Můj fotbalový život? Kopat do míče jsem začínal v Kopřivnici. Později jsem přestoupil do Vítkovic, kde jsem působil necelých 5 let. Na konci dorosteneckého věku jsem se ocitl v Dětmarovicích. Teď jsem hráčem týmu Valašské Meziříčí (smích).

 

Jaké máš úkoly na hřišti?

 

Trenér Pavel Hajný mě využívá v zadních řadách, tedy v defenzívě, a to ve středu obrany. Zkrátka jsem stoper (smích)!

 

Co tvůj názor na klub? Dojmy? Pocity?

 

I když letní příprava byla nebývale krátká, tak si myslím, že nás trenér dobře připravil na nadcházející náročnou sezónu a bude jen na nás hráčích, jak se s tím popereme.
Zázemí je ve Valašském Meziříčí výborné. Máme k dispozici 3 hřiště a z toho je 1 s umělou trávou, kde se dá trénovat v zimě a to je velká výhoda.

 

Tým i tebe čeká divize F, co si myslíš o nadcházející sezóně?

 

Určitě to bude těžká sezóna, ale vlastně každá sezóna je obtížná (smích).
Budeme se snažit, aby naše výsledky byly co nejlepší. 
V naší skupině F se objevilo několik nových mužstev, jako jsou Frenštát pod Radhoštěm, „béčko“ Třince, „béčko“ Karviné, Bruntál a Polanka. Takže si myslím, že to bude určitě dost zajímavé.

 

Jako každý fotbalista, i ty určitě máš nějaký fotbalový sen? 

 

Protože toho ještě nemám v mužském fotbalu moc odehráno, tak bych chtěl nasbírat co nejvíce zkušeností a vyrovnat se mým vrstevníkům s většími zkušenostmi, protože každý ví, že mezi dorosteneckým a mužských fotbalem je velký rozdíl.

 

Tvůj vzkaz fanouškům Valmezu?

 

Chtěl bych vzkázat fanouškům valašskomeziříčského fotbalu, aby si našli cestu nejen na domácí ale i venkovní zápasy a podporovali nás. My se budeme určitě snažit o co nejlepší výsledky, abyste na nás chodili co nejčastěji a hlavně rádi.
 

Karel Straka