Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
1.B třída - skupina A

17.12.2018

Béčko Slavičína pokropilo 1. B třídu živou vodou

Rezerva Slavičína zakončila podzim na 4. místě a jako jediný mimo valašský účastník 1. B třídy byla více než oživením. Podzim jsme zhodnotili s vedoucím mužstva Hynkem Tlušťákem. 

Na složení Vašeho týmu je jeho filozofie jasně čitelná...

Stále omlazujeme. Jsme mladší ještě více i po přestupu ze zlínské skupiny do té valašské. Vychováme hráče pro první tým, aby se poprali šanci dostat se do divizního týmu. Máme 80 procent našich mladých odchovanců, zbytek mladých kluků přišel z okolních vesnic již do dorostu. Trenéři áčka Slončík a béčka Váňa spolupracují a podzim nám ukázal, že jdeme správným směrem.

Na začátku podzimu jste vyhráli sedmkrát v řadě...

Soupeři nás neznali, mladí kluci byli ve velké formě, dařilo se jim. Dokázali jsme být odvážní, soupeře přehrávat a být přesní v zakončení.

Pak jste ale pětkrát v řadě prohráli...

Začalo to v Semetíně. Tam jsme měli šance, ale prohráli a klukům se přestalo dařit. Byl to ale spíše mentální problém. Najednou prohrávali a měli to v hlavách. Chyběla nám navíc v obraně v některých zápasech jediná dvojice zkušených hráčů Bureš s Botem.

V ofenzívě zaujala trojice Lukáš Šebák, Daniel Šťastný a Kamil Šmotek...

Lukáš je výborný střelec i přihrávač. Daniel prošel Zlínem a je druhým rokem u nás a Kamil přišel čerstvě z dorostu a příjemně překvapil. Navíc tam máme dorostence, kteří již nabírají zkušenosti s dospělým fotbalem jako jsou Dobiáš, Fojtů, Švadleňák nebo Miklas.

Co plánujete na zimu? 

Příprava začne v lednu a bude probíhat společně s áčkem. Na zápasy se týmy budou dělit podle momentálního stavu hráčů. Bohužel nebudeme hrát s valašskými týmy, jak bylo zvykem, protože je máme v soutěži, a tak budeme hledat na Zlínsku.