Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
1.A třída - skupina A

10.02.2019

Představujeme současné valašské fotbalisty - Jiří Koleček (Valašské Meziříčí)

Milan Kleindorf představuje v naší rubrice Jiřího Kolečka.

Jméno a příjmení:
Jiří Koleček

 

Věk:
19 let

 

Výška:
183 cm

 

Váha:
70 kg

 

Číslo dresu:
Dodnes je srdeční záležitostí trojka. Ovšem po nástupu do mužské kategorie na Juřince jsem musel trojku přenechat Xmenovi (Radomír Paťava) a já nosil 12. 

 

Herní pozice:
Krajní obránce. 

 

  • Jak dlouho se věnuješ fotbalu?

Fotbalu se věnuji od svých pěti let, kdy jsem začínal na Juřince. V žákovské kategorii jsem byl na střídavý start ve Valašském Meziříčí pod vedením pana Blažka. Nyní jsem opět ve VM, kde jsem si vyzkoušel kvality soutěže MSFL.

 

 

  • Podle čeho sis vybíral klub, za který nyní hraješ?

Do Valmezu mě dostal René Fröhlich, který asistoval Janu Pítrovi u dorostenecké kategorie U19. Bylo mi sděleno, že hledají hráče na post obránce. I z důvodu nějaké určité změny jsem k této nabídce přistoupil. Vyhráli jsme soutěž MSDD-E a postoupili do druhé dorostenecké ligy. Po skončení mládežnického věku jsem ve VM zůstal a nyní působím v B týmu mužů.

 

  • Jak hodnotíš web www.valasskyfotbal.cz? 

Tento webový portál se mi moc líbí. Jde o nejrychlejší a nejrozsáhlejší informační web ohledně dění ve valašském fotbale. Je zde možnost prohlédnout si fotografie z mnoha utkání a shlédnout rozhovory s některými hráči. Je třeba ocenit všechny, kteří se na jeho existenci podílejí. Jsem rád, že s Valašským fotbalem mohu spolupracovat jako fotograf.

 

 

  • Chtěl bys něco změnit nebo vylepšit v současné fotbalové soutěži na Valašsku?

Jde vidět, že kvalita fotbalu na Valašsku v poslední době upadá. Zájem o fotbal se snižuje a týmy mají problémy se sehnáním hráčů do kádru. Průměrný věk v týmu roste a mladí hráči nepřicházejí.

 

  • Máš nějaký životní sen nebo cíl?

Zdárně dostudovat vysokou školu a bavit se fotbalem.